Cenin Büyüsü

İnsanlar istediklerini elde etmek için büyü yapma yoluna tarihin her döneminde gitmişlerdir. Her ne kadar büyü yapmak tüm dinler tarafından büyük bir günah olarak kabul edilse de yapılmaya devam etmektedir. Büyüler ak ve kara büyü olarak sınıflandırılsa da ve ak büyüler masum kabul edilse de neticede yapılan büyü uygulamasıdır. Kara büyüler insanların kötülükleri amaçlanarak yapılan büyülerdir ve cenin büyüsü de bu büyüler sınıfında yer alan bir büyüdür.

En Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri sevenleri birbirinden ayırmak, evlilikleri yıkmak ve aileleri dağıtmak amacıyla yapılan büyülerdir. Ayırma büyülerin en etkilisin ise cenin büyüsü olduğu kabul edilir. Bu büyünün tesiri, maruz bırakılan kişi ya da kişiler üzerinde ömür boyu devam eder.

Cenin Büyüsü Tehlikeli mi?

Cenin büyüsü dünyaya gelmiş, fakat hemen ölmüş bir çocuğun mezarına yapılan bir büyüdür. Güçlü etkisi özellikle yuvaları yıkmak için kullanılır. Bu büyüye maruz kalan çiftler arasında ciddi tartışmalar yaşanmaya başlar ve bu tartışmaların boyutu çiftlerin birbirine fiziksel zarar vermesine neden olacak kadar büyüyebilir.

Genellikle büyü yapılacak kişinin, sürekli yanında taşıdığı bir özel eşyası fark ettirilmeden alınır. Büyü yapacak kişi bu özel eşya ile yeni ölmüş bir bebeğin mezarına gider ve büyü bu şartlar altında yapılır. Kişinin özel eşyası yine fark ettirilmeden yerine bırakılır. Kişi bu eşyayı yanında taşıdığı için büyünün güçlü etkisi kişiyi devamlı etkiler halde olacaktır.

Cenin Büyüsünün Etkileri

Cenin büyüsüne maruz kalan kişide fiziksel ve psikolojik etkiler derhal gözükmeye başlar. Kişiye cenin büyüsü yapıldıktan sonra kişi asabileşmeye başlayacak ve özellikle eşine karşı kötü davranışlar sergileyecektir. Aynı kişi eşinin yanında olmadığı zaman gayet normal gözükür. Büyünün amacı çifti ayırmak olduğu için, büyü yapılan kişinin olumsuzluğu sadece eşe yönelir.

Cenin Büyüsü Yapılmalı mı?

Kötü niyetlerle yapılan bu tarz ayırma büyülerinin yuvaların yıkılmasında büyük etkileri olmaktadır. Büyü yapılmaktadır ve insanların taşıdıkları niyetleri anlamak mümkün değildir. Büyülerin genellikle kişiye en yakın olan insanlar tarafından yapılıyor olması, büyü uygulamalarını iyice ürkütücü hale getirmektedir. Bu nedenle insanların temkinli davranması ve evlerine girip çıkan insanlara karşı dikkatli olması gerekir.

About the author

Comments

  1. Her büyünün bazı acı sonuçları olabilir aslında bunlar bilgilendirme amaçlı olsa da bence teşvik gibi olmuş bu yazılarınız. Büyüden daha ehemmiyetli olaylar var mesela celp vefk hamaylı gibi hem de daha etkili ve muska olarak takıyorsunuz bu konuda medyumların arasında Burak hocayı tek geçerim 0553 371 8994 bu adam size yardım eder büyüye kaçmayın netice almak isteyen Burak beye gitsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir