Büyü Yapıldığı Zaman Etkileri Ne Zaman Belli Olur?

Büyülerin yaygın kullanımı insanların büyü konusunda birçok şeyi merak etmelerine neden olmaktadır. Büyü nedir, ak büyü nedir, kara büyü nedir, bağlama büyüleri nelerdir, büyü yoluyla bir insan aşık edilebilir mi ya da büyülerin etkileri nelerdir gibi birçok konu merak edilmektedir. Büyüler hakkında merak edilen bir diğer konu ise büyü yapıldığı zaman etkileri ne zaman belli olur sorusudur. Büyülerin etkisinin ortaya çıkması yapılan uygulamanın türüne göre farklılıklar gösterir. Büyüler aslında yapılan kişi üzerinde hemen belirti vermeye başlar fakat sonuç alınması için belirli sürelerin geçmesi gerekmektedir. Yapılan büyünün etkisinin ne kadar süre devam edeceği de uygulamanın şekline ve büyünün türüne bağlıdır.

Büyüler Ve Etki Süreleri

Büyüye maruz bırakılan kişiler birtakım güçlerin etkisi altına girecektir. Bu etkiler kişinin irade gücüne göre değişiklikler gösterir. Bu nedenle büyü yapıldığı zaman etkileri ne zaman belli olur denildiğinde büyülenen kişinin özellikleri de devreye girecektir. Hocalar büyü çalışmaları yapmadan önce büyülenecek kişinin kişilik özelliklerini de öğrenmek ister. Büyü etkileri kişilerde farklı şekillerde kendini gösterir. Bu noktada kişilik özellikleri önemli olmaktadır. Bu hem etkinin başlama zamanında, hem büyü belirtilerinde hem de ne kadar süreyle bu büyünün etkisi altında kalacağında belirleyicidir.

Her büyü uygulamasının etkisini gösterme süreci de farklılıklar gösterir. Ne düzeyde etkili olacağı da yapılan büyünün türüne göre değişir. Kimi büyüler kısa sürelidir ve etkileri bir müddet sonra ortadan kalkar ve buna verilebilecek en iyi örnek aşk büyüleridir. Bazı büyüler etkisini uzun yıllar sürdürebilmektedir. Ömür boyu süren büyüler de vardır ve kişi yaşadığı süre zarfında bu büyünün etkisi altında kalır.

Büyülerin Etkisi Ne Zaman Kaybolur?

Büyüler kısa süreli büyüler ise etkileri bir müddet sonra ortadan kalkar fakat uzun süreli büyülerde, özellikle kara büyü uygulamalarında büyünün etkilerinin ortadan kalkması için yardım almak gerekebilir. Kara büyü uygulamaları hem ruhsal hem de fiziksel olarak büyülenen insan üzerinde büyük tahribatlar yaratabilir. İnsanlar büyü yapıldığı zaman etkileri ne zaman belli olur dediklerinde hangi tür bir büyü uygulandığını bilmelidir.

About the author

Comments

  1. Büyü belirtilerinin hemen hemen hepsini yaşarken Burak hocaya büyüden korunmak için tılsım yaptırdım bütün belirtiler yok oldu sorunjnuz var ise 0 553 371 89 94 hemen arayın Arkadaslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir