Büyü Yapılan Kişide Ne Gibi Değişiklikler Olur?

Hayvanların davranışlarındaki değişmeler

Hayvanlar sahiplerine karşı oldukça agresif ve sinirli olurlar. Bu da gözlerindeki perde olmadığı için karşısındaki cini görebilirler. Bu da hayvanın sahibine karşı yaklaşımını etkiler.

Uyku Sorunu Ve Mekândaki Sorunlar

Büyü altındaki kişi ne kadar uyusa da uyku halinde olur ve uykusuzluk yaşarlar. Gözünü kapatması halinde uyku durumunda olur ve kötü rüyalar görmeye başlar. Bulundukları ortamlarda sürekli kasvetli bir durum yaşaması ve farklı pis kokuların duyulması kişi de belirti yaratır. Gözüne sürekli birilerinin görünmesi ve ensesinde hep bir nefes hissetmesi de belirtilerin arasındadır. Sürekli birinin onu takip etmesi kontrol etmeye çalışması da kişiyi rahatsız eder.

Eşyaların Kaybolması Ve Sakarlaşma

Evin veya arabanın anahtarlarını unutarak üzerinden kapatıp çıkmak.  Büyü zamanla ilerledikçe birçok şeyleri unutmak ve kaybetmek bunların içinde yer alır. Bu da kişilerde sorun teşkil eder. Bir anda eşyaların  kaybolması ve bunların bir anda bulunması kişide denge bozukluklarını ortaya çıkarır. Kişide el ve ayaklarının dolaşmaya başlaması ortaya çıkar. Hemen hemen bütün yetenekleri kaybolmaya başlar. Deniz ve suyun olduğu ortamalar da anlamsızca dalıp gitmeler ve donup kalma belirtileri ortaya çıkar. Bu gibi yerlerde kalmaktan zevk almazlar. Bu durum o kişinin büyülü kişinin o zamanlarda bilincinin yerinde olmaması ve bir boşlukta gibi olması görülür. Kişi kendine geldiğinde o anı hiçbir şekilde hatırlamayacaktır. Ve olanları inkar edecektir bu kişinin büyü etkisinde olduğunu anlayabiliriz.

Ataklar Yaşamak

 1. Kulağa seslerin gelmesi ve adınızın seslenmesi
 2. Kendine veya başkalarına zarar verme isteği
 3. Eve veya iş yerine gidince kasvet ve sıkıntının artması
 4. Dalgınlık unutkanlık veya bir şeye odaklanamama
 5. Kazanılan parada bereketsizlik
 6. Hiç gülmemek ve ya bir anda gelen anlamsız kahkahalar
 7. Yediği şeylerden tat alamamak
 8. Kimseyle konuşmamak ve işine kapanmak
 9. Anlamsız yere tatsızlık çıkarmak
 10. Yaşantısından hep şikayet etmek ve tat alamamak
 11. Kendini basık ve kapalı bir kutuda gibi hissetmek
 12. Uyurgezerlik yaşamak
 13. İsyan ve nedeni olmayan ağlamalar

Fiziksel Belirtiler

Kişinin göz bebeğinin bir anda büyüyüp küçülmesi

Göz altlarındaki morluklar

Fiziksel olarak yürümelerinde dengesizlikler ve bunun gibi bir çok sebepler görülür.

About the author

Comments

 1. büyü bozma işlemini Burak hoca yapar arkadaşlar hemde kimin yaptığını da ortaya çıkarır işleme göre değişir tabiki de 0 553 371 89 94 numarası bu böyle bi probleminiz varsa arayın ya da whatsaptan yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir