Büyü Nasıl Anlaşılır?

Üzerinde büyü olduğunu düşünen kişiler ya da birisine karşı büyü yaptırmış olan kişiler büyü nasıl anlaşılır sorusunun cevabını büyük bir merak içerisinde araştırmaktadır. Büyüler genelde insanların isteklerine cevap alabilmeleri için yapılmaktadır. Çok farklı büyü çeşitleri ve yapılma teknikleri bulunduğu için büyülerin belirtileri de farklılık gösterebilmektedir. Peki, üzerimde büyü nasıl anlaşılır hep beraber inceleyelim.

Aşk Büyüsü Anlaşılır mı?

Aşk büyüsü birisini kendinize aşık etmek için yapılan bir çalışmadır. Aşk büyüsüne maruz kalmış bir kişi ne belirtisinden, ne de üzerinde büyü olduğundan bihaberdir. Sadece aşk büyüsü yapıldığından şüphe eden kişiler kişiye söylerlerse işte o zaman kişi üzerimde büyü var mı telaşına kapılacaktır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Evli insanlar aniden gelişen olumsuz durumlarda üzerlerinde büyü olduğundan şüphelenmektedirler. Eğer bir evlilikte her şey yolunda giderken, aniden bir kavga, tartışma, değişim gözlemlenir ise kişiler ayrılma noktasına kadar geliyorlarsa muhtemelen birisi tarafından ayırma büyüsü yapılmış olabilir. Evli insanlarda büyü olduğunu anlamanın en pratik yolu düne kadar her şey güzelken birde bire değişen bir koca veya değişe bir kadın şeklinde anlaşılabilir. Eve hiç geç gelmeyen kocanız son zamanlarda gecikiyorsa ve bu durum canınızı sıkıyorsa, kocanız çocuklarına karşı ilgiyi kestiyse, eve gelmiyorsa, hiç alkol almıyorken alkole başladıysa muhtemelen büyü belirtileri olabilir. Eğer karınız her zaman yemeğinizi hazırlıyorken artık son zamanlarda bu gibi süreçlerle ilgilenmiyor, kocası ile ilgilenmiyorsa büyü belirtisi olabilir. Büyü nasıl anlaşılır adlı konumuzda daha birçok büyünün belirtisi de bulunmaktadır.

Uzaklaştırma Büyüsü Anlaşılır mı?

Herhangi birisinden uzaklaşmak ya da birisini uzaklaştırmak için büyüler yapılabilmektedir. Genelde evli kadınlar kocalarına karşı yanaşan kadınları kocalarından uzak tutmak için bu gibi büyülere başvurmaktadırlar. Aynı şekilde karısından boşanması için erkeklere de başka kadınlar tarafından uzaklaştırma büyüsü yapılabiliyor. Bu büyü çok sinsidir ve anlamak neredeyse imkânsızdır.

Büyü Olduğunu Anlaşılırsa Ne Yapmak Gerekir?

Üzerinizde büyü olup olmadığının kararını sizler veremezsiniz. En kısa sürede büyü bakımı yapan medyum ile görüşerek üzerinizde büyü olup olmadığına ve varsa hangi büyü olduğuna mutlaka baktırmalısınız. Medyum bozma süreç hakkında sizleri bilgilendirecektir.

About the author

Comments

  1. bana büyü yapıldıgını anladık ama kimin yaptıgını bulamadık bozdurma işlemi için çok hoca gezdik gene olmadı tersine işlem yaptırdık bizde burak hocaya şuan çok iyiyim isterseniz yardımı dokunabilir 5533718994 arayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir