Büyü Çeşitleri ve Etkileri

Büyüler genel olarak insanların hayatı için önemli bir rol üstlenmektedir. Kimisi aşık olduğu birisini kendisine aşık etmek için büyülerden yardım alabildiği gibi kimisi de ayrıldığı eski sevgilisi ile yeniden birlikte olmak için sevgilisinin geri gelmesini isteyebilmektedir. Çok fazla büyü çeşidi olsa da özellikle de aşk büyülerinin fazla olması kadim kitapların neredeyse yarısından fazlasını kaplamaktadır. Sizlere en yaygın olarak kullanılan ve bilinen hatta tercih edilen birkaç büyü çeşidi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Dip not olarak belirtmek isteriz ki böylesine tüm büyüler gerçek ilim sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır. Evde tek başınıza böylesine büyülere başvurmamanız gerekmektedir.

Aşk Büyüsü: Aşk büyülerinin çok fazla çeşidi vardır. Tırnak büyüsü ile aşık etme veya nohut büyüsü ile aşık etme gibi daha çok fazla sayabileceğimiz türleri bulunmaktadır.

Bağlama Büyüsü: Bu büyü çeşidi de sevdiğiniz bir insanı kendinize bağlama tekniğidir. Havas ilmi çalışmasıdır ve ne amaçla kullanıldığına değinmek istersek eğer; sevdiğiniz herhangi birisini kendinie bağlayabilirsiniz. Karınızı, kocanızı bağlayabildiğiniz gibi sevgilinizi veya erkeklik bağlama büyüsü ile kocanızın sizi aldatmamasını sağlayabilmektesiniz. Çok fazla bağlama büyüsü çeşidi olsa da sizlere önerebileceğimiz ise bağlama vefkleridir.

Soğutma Büyüsü: Sevgilinizi kendinizden soğutabilirsiniz. Evli insanlar ayrılmak için karşı tarafı ikna etmek adına soğutma büyüsü yaptırabilmektedir. Sadece ikili ilişkiler için geçerli değildir. Evinize sıklıkla gelen birisini evinizden soğutabildiğiniz gibi kaynanınızı, kayınvalidenizi, kayıpederinizi, amcanızı, komşunuzu vs. evinizden, kendinizde soğutmak için kullanabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü: Evli insanları birbirinden ayırmak, sevgilileri ayırmak, nişanlıları veya sözlü olan kişileri ayırmak için kullanılmaktadır. Sadece medyumların kişiye özel çalışması ile mümkün olabilmektedir.

Ak Büyüler: İyi niyetle yapılan büyülere ak büyü denilmektedir. Mesela; kısmetinizin kapalı olduğunuz düşünüyorsanız ak büyülerden kısmet açma büyüsünü kendinize iyilik olsun diye yaptırıyorsanız buna ak büyü denilmektedir. Ancak ak büyü ya da kara büyü olması günah olmadığını belirtmez.

Kara Büyüler: birisinin hasta olmasını, ölmesini, işinden olmasını, maddi kayıplar yaşamasını bu kara büyüler ile sağlayabilirsiniz. Ayırma büyüleri mesela bir kara büyüdür. Evli olan bir insanı karısından boşanması için büyü yaptırıyorsanız eğer bu bir kara büyüdür.

Tırnak Büyüsü Yapımı Tehlikeli midir?

Tırnak büyüsü günümüzde çok fazla tercih edilmesinden dolayı ilk olarak onun etkileri ve tehlikesinden bahsedeceğiz. Tırnak büyüsünü kullandığınız d büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için pek çok farklı tehlikesi olabilmektedir. Özellikle bu varlıklar belli bir süre sonra karşı tarafın kontrolünü ele geçirebilirler. Hatta zaman içerisinde size bile musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka önlem almalısınız. Bu tarz büyülerin yapımından önce mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmadan önce bir koruma büyüsü yaptırabilirsiniz. Koruma büyüsü hem sizi hem de karşı tarafı üç harflilerin etkilerine karşı koruyacaktır. Bu şekilde bir önlem alabilirsiniz.

About the author

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir