Bağlılık Büyüsü

İnsanlar büyü yöntemini genelde sevdikleri kadına ya da adama ulaşabilmek, onlar ile mutlu bir ilişki yaşayabilmek için tercih etmektedirler. Aşk büyüleri amaçlarına göre farklı isimler ve şekillerde uygulanmaktadır. Bunlardan biri de bağlılık büyüsü olup bu büyü oldukça güçlü etkilere sahiptir. Bağlılık büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen size bağlanacak ve siz nasıl isterseniz o şekilde davranmaya başlayacaktır. Bağlılık büyüsü aslında kişinin kontrollerini elinize almanızı sağlayan bir kara büyüdür. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin duygularını yönlendirerek kişinin de sizi sevmesini rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Bağlılık Büyüsü Yapılış Şekli

Bağlılık büyüsü için kişiler kendileri herhangi bir şey yapmamalıdırlar. Bu büyü mutlaka medyuma gidilerek yapılmalıdır. Kişiler büyü ile ilgili herhangi bir şey yapmaya kalktıklarında tüm olumsuz kötü enerjileri üzerlerine çekeceklerdir. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmek gerekir. Medyuma gidildiğinde kişiye ait olan herhangi bir eşya üzerine bağlılık büyüsü kötü enerjiler kullanılarak yapılır. Bu büyü yapıldıktan sonra gene kötü enerjilerin yardımı ile bu eşya kişinin evinde bir yere güzelce saklanır. Büyülü eşya kişiye yakın olduğu sürece devamlılığı artacak ve kişiye olan etkisi de artacaktır. Bu şekilde büyü tamamlanır. Bağlılık büyüsü yapıldıktan sonra kişi kendi özgür iradesini kullanmadan, tamamen büyünün etkisi altında kalarak hareket etmeye başlayacaktır. Bağlılık büyüsü etkisi altında kalan kişi kısa sürede size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacak ve sürekli olarak sizi düşünecektir. Kısa sürede sevdiğiniz kişi ile bir araya geleceksinizdir.

Bağlılık Büyüsünün Tesir Etme Süreci

Bağlılık büyüsü güçlü bir büyü olduğu için birkaç gün gibi kısa bir süre içerisinde kişiler üzerinde tesir edecektir. Fakat bu tesir süresi belli bir yere kadar devam edecektir. Büyünün etki süresi sonra erdiğinde artık kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kendi özgür iradesi altında hareket edecek ve kararlar alacaktır. Bu yüzden de sizi kısa sürede terk edecektir. Bağlılık büyüsü bu yüzden mutlaka tekrar edilmeli ve sürekli olarak yeniletilmektedir. Büyü yeniletildiği sürece etkileri kişiler üzerinde devam eder ve sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu olabilirsiniz.

Aşık Etme ve Bağlılık Büyüsü

Su büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin merak ettiği konular arasında kaç günde tesir göstermeye başladığı ve kişide ne kadar süre kalacağı soruları gelmektedir. Su büyüsü ile aşık etme işlemi tamamlandıktan sonra büyünün etkisini göstermeye başlaması için iki hafta süreye ihtiyacınız olacaktır. Ancak su büyüsü işlemi ne kadar güçlü olsa da büyü yaptığınız kişide çok uzun süreli kalmaz. Büyü etkisini yitirmeye başladığı zaman su büyüsü yenileme işlemi yapmanız gerekir. Su büyüsü etkisini yitirmeye başladığı zaman kişi normal haline dönmeye başlar. Zaman içinde sizden uzaklaşacak ve bu uzaklaşmanın sonunda sizden ayrılmak isteyecektir. Bu tür olayların oluşmasını istemiyorsanız büyü yenileme işlemi yaptırmanız gereklidir. Ancak dikkat edilmesi gereken bir konu vardır. Su büyüsü yapma işlemi gibi su büyüsü yenileme işlemi de yapımı oldukça zor bir işlemdir. Bu sebeple büyü yenileme işleminin bir medyum tarafından yapılması gerekir. Büyü yenileme işlemini bir medyuma yaptırarak büyünün olumsuz etkilerinden de korunmuş olursunuz. Su büyüsü yenileme işlemi medyum tarafından tamamlandıktan sonra büyü tekrar etkisini göstermeye başlayacaktır. İlk başta yapılan büyü işlemindeki etkilerin aynısı görülmeye başlanacaktır.

About the author

Comments

  1. burak hoca yapıyor arkaşlar gerçek bağlılık için ben sizin yerinizde olsam hamaylı yaptırırdım bizim burak hocaya 2. defa gelişimiz daha önce çok sevdiğim arkadaşım için yaptırdık 2 ayda celbi tuttu kız şuanda evli bende kendim için yaptırdım 1.aydayız bekliyoruz burak hoca bu işin kompedanı ondan başkasınada gidecekseniz bile kırk kere araştırın benden size demesi hocanın numarasını isteyen olursa da 0553 371 8994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir