Araba Almak İçin Büyü

Araba Alma Büyüsü

Değişen yaşam koşullar araba kullanmayı bir gereklilik haline getirmiştir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar araba sahibi olmak için çabalamaktadır. İnsanların araba sahibi olabilmeleri için belli bir maddi birikime ya da ödemeleri karşılayacak düzenli bir gelire ihtiyaçları vardır. Bir türlü paralarını toparlayıp araba sahibi olamayan insanlar araba almak için büyü yoluna başvurmak isteyebilirler. Öncelikle bilmelidirler ki böyle bir büyü yoktur. Ancak araba almayı sağlamak için gereken parayı temin etme amaçlı yapışan zenginlik büyüleri vardır.

Zenginlik Büyüleri

Zenginlik büyülerinin farklı uygulamaları olduğu bilinmektedir ve hepsi de çok tehlikelidir. Araba sahibi olmak isteyen ve araba almak için büyü yaptırmak isteyenler tehlikeli bir zenginlik büyüsü yaptırmak üzere olduklarını bilmelidir. Kişiler büyü uygulaması için yardım almak istediklerinde, medyumlar tarafından zenginlik büyüleri hakkında uyarılırlar.

Zenginlik büyüleri farklı yollarla yapılabilen kara büyü uygulamalarıdır. Bu büyüleri yaptıran insanlar çok zengin olurlar ve adeta para onlara akar. Gelen para ile insanların araba da dahil olmak üzere istedikleri her maddi şeye sahip olabilmeleri mümkündür. Bu büyüler sayesinde gelen maddi kazancın ise çok ağır manevi veballeri olmaktadır. İnsanlar nefsine yenilmemeli ve mal elde etmek için zenginlik büyüleri yaptırmaktan kaçınmalıdır. Medyumların dahi uygulama yapmadan önce bu niyetle kendilerine gelen insanları uyarmaları söz konusudur. Bu tehlikeli uygulamaların yarattığı manevi kayıplar, maddi kazançlar ile kıyaslanamayacak düzeyde olmaktadır. Zenginlik büyüleri gibi kara büyü uygulamalarında şeytani varlıklardan yardım alınır. Şeytani varlıklar uygulamadan sonra gerekli zenginliğin sağlanmasında etkili olurlar fakat hem kişinin hem de ailesinin hayatını cehenneme çevirirler. Hastalıklar ve ölümler ardı ardına gelmeye başlar ve büyü yaptıran kişiye ağır manevi acılar yaşatılır.

Araba Almak İçin Okunacak Dualar

Kişiler mal sahibi olmak istediklerinde öncelikle Allah’tan istemeli ve araba almak için büyü gibi zenginlik büyülerinden uzak durmalıdır. Kuran içinde insanların refaha kavuşmak amacıyla okuyacakları birçok ayet ve sure barındırır. Bu ayetler ve sureleri okuyarak kişi arzularını Allah’a iletmeli ve hayırlısını dilemelidir. Kişiler şekilde bir araba sahibi olmuşsa kazalardan korunmak için de dua okumalı ve arabaya her binişlerinde bu duayı tekrarlamalıdır.

About the author

Comments

  1. ben kısmet acma ve şans vefki yaptırdım burak hocaya işlerim çok çok iyi derecede açıldı 0553 371 89 94 deneyin derim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir