Ağaca Asılan Büyüler

Ağaca Asılan Büyüler Nelerdir?

Çok etkili büyüler arasındadır. Anadolunun birçok bölgesinde görülen ve uygulanan büyüler arasındadır. Aslında adını da üzerinde bulunduran büyü olarak bilinir. Ağaca asılan büyüler alim kişiler tarafından okunmuş muska veya benzeri metaryallere uyarlanmış okunmuş, üflenmiş, çeşitli bilinen yöntemler uygulanmış olarak ağaca asılır. Ancak ağacın rüzgar görmesi şartı ile etkisini göstermektedir.

Ağaca Asılan Büyüler Neyi Kapsar

Birçok kez duyduğunuz yöntemlerden birisi ağaca asılan büyüler olarak değil de dilek tutan kişilerin çaput benzeri malzemelerin üzerlerine yazı yöntemi ile dileklerinin yerine gelmesi amacıyla hazırlanarak uygulanmaktadır. Tılsımlar, Vekfler bu yöntem üzerinde daha çok büyü olarak isimlendirilir. Bağlama büyüleri, ayırma büyüleri bazen de helak adı altında yapılan kişiyi yoldan çıkarma, kötü günler geçirmesi için yapılacak büyülerdir. Bunlar bağlama büyüsü kategorisinde evli kocayı kendine bağlamak, aldatan eşi ayırmak gibi düşünülebilir.

Ağaca Asılan Büyü Türleri

Büyüler oldukça geniş kapsamda karşımıza çıkan kimi zaman istenmeyen kimi zaman da istenilen bir uygulama yöntemleridir. Birçok büyü çeşidi vardır. Tavuk kemiği büyüsünden, canbar büyüsüne, ceylan derisi büyüsünden, aşık etme büyülerine kadar daha da fazlası sayılabilir.

Ağaca Asılan Muska Büyüsü: Okunan, üflenen, dualanan ve arapça olarak kuran ayetlerinin yazıldığı bir kağıt parçasının sarılarak koruma altına alınması ve genelde üçgen şeklinde sarılması ile kişiyi koruyan büyü çeşididir. Kişi bu büyüyü ağaca asarak dileğinin yerine gelmesi sağlanır.

Rüzgara Maruz Kalan Büyü: Ağaca asılan büyüler arasında en çok rağbet gören ve olması gereken büyüdür. Kişi yapılan büyünün içeriğinin etkili olması ve tutması için ağaca asarak rüzgar almasını sağlar.

Birçok kişi büyüyü ağaca asma yöntemini bilse de çoğu kişi evinin balkonuna da büyü unsurunu asarak kabul olmasını beklemektedir. Burada önemli olan büyünün rüzgar yolu ile daha da fazla alana taşınmasıdır.

Ağaca asılan büyüler genel olarak aşık etme büyüsü, bağlama büyüsü, ayırma büyüsü, kazanç büyüsü, evlenme büyüsü, nasip büyüsü ve dilek büyüsü konusunda oldukça etkilidir.

Aklınızda büyü yaptırmak varsa ve güvenilir bir büyücü ile iletişim halinde olmak istiyorsanız medyum hocamızla görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Ağaca asılarak yapılacak olan büyüler mutlak suretle bir medyumun elinden geçecek olan bir işlemdir. Kendi başınıza dua etmeniz, bir vefk hazırlamanız veya bir kağıt üzerine istek ve dileklerinizi yazarak ağaca asmanız sadece Allah’tan dilemektir. Ancak bir medyum kendi bilgileri ışığında elde edeceği işlemi size teslim ederek bir ağaca asmanızı istemesi ve bu asılan cismin ağacın dalları üzerinde rüzgara maruz kalarak görevini yerine getirmesi beklenmesiyle elde edilir. Bu büyü çok zor yapılan bir süreçtir. Doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılırsa tutması an meselesidir.

About the author

Comments

  1. ” ağaca asılan büyüler aşık etmek için yapılır ” demişsiniz. Ben bi kara sevdaya düştüm ama imkansız gibi bir şey. derdime derman olur musunuz. hocam size ulaşmak istiyorum cep telefonu numaranı verir misin

    1. sizin için Burak hocanın telefonunu internetten araştırdım buldum 05533718994 numarası 7/24 arayabilirsiniz falan demiş. HOCAM BU ARADA BANA ULAŞ DEMİŞSİNİZ YUKARIDAKİ LİNKTE AMA İÇİNE NUMARA YAZMAMIŞSINIZ BEN BURDAN YAZDIM İNŞALLAH YARDIMIM DOKUNMUŞTUR ARKADAŞA.

    2. Benim tanıdığım hoca daha güvenilir. Babam annemi aldattı annem hastalıklara yakalandı. Anneme de birisi kara sevda büyüsü yaptırmış.

  2. eskiden hiç inanmazdım böyle şeylere ama aslında inanmak gerekiyormuş. Kulaktan dolma bilgilere değil de araştırmalara dayalı kafamıza bazı şeyleri soksak daha iyi bence. teşekkürler Burak hoca

  3. hocam demişsiniz ya bir kaç farklı kategoride yapılır diye mesela aşk büyüsü, uzaklaştırma büyüsü, ayırma büyüsü ve soğutma büyüsü gibi işlemler ağaca asılan büyülerle olabiliyor diye ben aşık oldum o kişiye ağaca asılan büyü yaptırmak istiyorum ne zaman aşık olur bilginiz var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir