Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüler hakkında bazı insanlar olumlu düşüncelere sahip olsalar da bazıları olumsuz düşüncelere sahip olabilmektedirler. Yan buradan çıkacak sonuç ise kimisine göre büyüler gerçekte yoktur gibisinden olmaktadır. Aslında Kuran-ı Kerim ayetlerinde büyülerde bahsedilmiştir. Yani gerçekte vardır. Fakat yapılması ve yaptırılması çok büyük günah olarak belirtilmiştir. Bazı insanlar büyülerden bihaber olsalar bile başka kişilerin kendilerine yaptırdıkları büyü nedeniyle büyülere bulaşmış olacaktır. Yani büyünün belirtilerini yaşayacak hatta büyüyü bozdurmak için bir büyücü ya da medyum ile görüşme içerisinde olabilecektir. Bu yazımızda elimizden geldiğince büyü nasıl bozulur sorusunun cevabını vermek istiyoruz.

Büyü Bozdurmadan Önce Bakım Yaptırmak

Öncelikle bir medyum tarafından rabıta bakımına girmeden üzerinizde büyü olup olmadığının tespitini siz kendi başınıza yapamazsınız. Etrafınızdaki insanlar yaşadığınız sıkıntılara yorum olarak üzerinizde büyü olduğundan bahsedebilir. Mesela nasip ile ilgili, kısmet ile ilgili, hastalıkla veya maddi olarak zararları olması büyü belirtileri olabilir.

Büyü İnsanda Nasıl Belirti Gösterir?

Psikolojik olarak kendini belli eden bir yapıdadır. Üzerinde büyü yapılmış olan kişiye cinler musallat edilebilmektedir. Evde tek başına kalamama, evde tek başına kaldığı zamanlarda korkma, gaipten sesler duyma gibi süreçler psikolojik tarafıdır. Kalabalık ortamlara girememe, sıkılma, bunalma hissi baş göstermektedir. Her büyü belirtisi aynı şekilde kişide belirti vermez. Örneğin; evlisiniz ve ayrılmanız için birisi size büyü yaptırmış ise eşinizle sürekli kavga edersiniz. Tartışma içerisine girersiniz ve hiçbir şekilde bir konuda anlaşma sağlayamazsınız. Diğer bir örnek ise; iş hayatınızda her daim maddi kayıpların olması, neye el atsanız, hangi faaliyette bulunsanız hiçbir şekilde istediğiniz düzeni kuramamanız gibi süreçler meydana gelebilmektedir.

Büyüyü Bozmak İçin Neler Yapılır?

İlk olarak bir medyum kontrolünden geçmelisiniz. Günümüzde ben medyumum diyen birçok insanla karşılaşabilirsiniz. Özellikle internet ortamından birçok medyum büyü bozma adı altında çalışmalar yaptığını dile getirmektedir. Ancak her medyuma güvenmemeniz konusunda sizi bilgilendirmek isteriz. Büyüler genellikle büyü yapılarak bozulur. Üzerinizde büyü yoksa bile büyüye maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle biz kesinlikle büyü yapmayız ve yaptırmanıza da karşıyız. Büyü bozmak için dualara sığınmak en ideal çözümlerden birisidir. Bu da Vefk işlemleri ile yapılır. Vefk hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

About the author

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir