Böcek Büyüsü

Böcek Büyüsü Nedir?

Böcekler dünyanın her köşesinde yaygın olarak yaşayan eklem bacaklı hayvanlardır. İnsanlar kendi yaşam alanlarının içinde böcek olmasından hoşlanmazlar. Yapılan her türlü ilaçlamaya rağmen böceklerden kurtulmanın mümkün olmadığı durumlar da bulunmaktadır. Böyle durumlarda böcek büyüsü ile çare aranır. Böcek büyüsü aslında bir büyü değil duadır fakat halk arasında uygulama büyü olarak geçer.

Böcek Duası Ne İçin Okunur?

Bit, kalorifer böceği, dana burnu, fare, güve ve benzeri böcekleri kovmak için böcek büyüsü yapılır. Hem bu hayvanların uzaklaşmasını sağlamak hem de tekrar gelmesini önlemek amaçlı okunan bir duadır. Böcek duası her gün bir ya da üç kez okunmalıdır. Dua okuması yapıldıktan sonra evin etrafına üflenir.

Böcek Büyüsü Zararlı mı?

Böceklerin çoğu zararsızdır fakat insanları tiksindirdiği için istenmezler. Sağlık açısından da yaşanan evlerin böceklerden arınmış olması gerekir. Her türlü önlem alınmasına ve düzenli ilaçlama yapılmasına rağmen böcek sorunu devam edebilir. Bazı küçük hayvanlar ise insanlara zarar verebilir hatta onların zehirlenip ölmelerine neden olabilir.

Kimi insanlarda yaygın bir böcek korkusu vardır. Bir böcekle karşılaştıklarında aşırı korkarlar. Böcek korkusunu yılan korkusuna benzetmek doğru olur. Yılan fobisi olan insanların bir yılanla karşılaşma olasılığı çok düşüktür fakat böcekler hayatın her alanında insanların karşısına çıkabilir. İnsanların böcek korkularını yenmeleri için okunacak dualar da vardır. Böcek korkusunu yenmek için dua sabah ve akşam üçer kez okunmalıdır.

Ayırma Büyüsünde Kullanılan Böcek Figürü

Tuvalet büyüsü oldukça etkili bir ayırma büyüsüdür. Tuvalet büyüsü kişilerin birbirine karşı olan sevgisinin tamamen terse dönmesine neden olur. Bu büyü ile en büyük aşkları dahi nefrete dönüştürmek mümkün olabilmektedir. Tuvalet büyüsü bir kara büyüdür ve uygulama aşamasında çok dikkatli olunmasını gerektirir. Yapılacak uygulama hataları kişilerin delirmesine neden olabilir.

Tuvalet büyüsünün yapılışı İslam dinine son derece aykırı işlemler içerir. Bu büyüde birtakım yiyeceklerin tuvalet deliğine atılması söz konusudur. Bu büyünün ayrılması istenen kadın ya da erkeğin tuvaletine yapılması gibi bir zorunluluk yoktur. Herhangi bir tuvalet bu amaç için kullanılabilir. Tuvalet büyüsünde vefk hazırlanırken vefke böcek resmi çizilir. Bu nedenle bu büyü böcek büyüsü olarak da anılır.

About the author

Comments

  1. Slm kızımın kafasında bitmek bilmeyen bite benzer böcekler var her yolu denedik.fakat bitmedi.kizim büyü olduğuna inanıyor.evi değişti bi süre sonra tekrar etti.piskolojisi bozuldu böyle bişey mümkün mü tskler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir