Kara Bıçak Büyüsü

Bıçak büyülerinin yapılma amaçları içinde art niyetler barındırır. Bu nedenle kabul gören büyüler olarak kabul edilmez. Tüm bıçak büyülerinde olduğu gibi kara bıçak büyüsü de bir kara büyü uygulanası olarak kabul edilir. Bıçak büyüleri bağlama amaçlı yapılan büyülerdir. Fakat bu bağlama büyüleri daha ziyade kısmet bağlama, dil bağlama ya da erkeklik bağlama gibi art niyetlerle yapılır.

Bağlama Büyülerinde Bıçak Kullanımı

Art niyetlerle yapılan bağlama büyülerinde birçok malzeme kullanılabilir. Bıçaklar da bu malzemelerin arasında yer alır. Bıçakla yapılan bağlama büyülerinde farklı ritüeller kullanılabilir. Bu ritüellerde bıçağın bir kını olması da önem taşır. Kama, çakı ve benzeri bıçakların da kullanılması söz konusudur hatta kılıç dahi kullanılabilir.

Bıçak ile birlikte kın olmasının nedeni büyü uygulaması sonunda bu iki malzemenin ayrı yerlerde saklanıyor olmasıdır. Bıçak büyülerinin hemen hepsinde olduğu gibi kara bıçak büyüsü de bıçak üzerine yapılan birtakım uygulamalar ile gerçekleşir. Bıçak üzerine vefk çalışması yapılabilir veya çeşitli okumalarla büyü gerçekleştirilebilir. Bıçak büyüleri etkili bağlama büyüleridir fakat aynı zamanda çok güçlü ayırma büyüleri olarak da kullanılır. İster bağlama ister ayırma amaçlı kullanılsın her iki durumda da niyet kötüdür.

Kara Saplı Bıçak

Bıçak büyülerinin son aşaması bıçak ve kınının ayrı yerlere gömülmesi ya da saklanmasıdır. Büyü yapılan kişinin evine yakın noktalar tercih edilir. Ayırma için uygulandığında, bıçak ve kını ayrı noktalarda durmaya devam ettikçe büyünün etkisi de devam eder. Bulunmasını önlemek ve etkisini sürekli kılmak için toprağa gömerek saklama tercih edilir.

Bazı bıçak büyülerinde bıçağın ateşte yakılması da söz konusu olur ve kara bıçak büyüsü uygulaması da bu yolla yapılır. Bıçağın üzerine amacına uygun bir vefk çalışması yapılır ve bıçağın metal kısmı ateşe verilerek tamamen isle kaplanması sağlanır. Uygulama sona erdiğinde vefk çalışmasının okunmayacak durumda olması gerekir. Kara saplı bıçak ile yapılan büyü çalışmasında bıçak toprağa gömülmez. İyice temizlenerek bir yere bırakılır fakat herhangi bir işlem için kullanılmaması gerekir. Bu yöntemle yapılan bıçak büyüsünde niyet bir insanı aşık erip tamamen bağlamaktır.

Bıçakla Yapılan Büyüler Günah mı?

Neredeyse tüm paylaşımlarımızda şu büyü günah mı, bu büyüyü yaptırmak günah mı gibi sorulara cevaplar veriyoruz. Değerli ziyaretçilerimiz bahsi geçen büyü karşınızdaki bir insana zarar vermek için yapılan büyüdür. Mesela ilk paragrafta demişiz ki erkekliği bağlama için yapılabilir. Yani evli bir erkeğin çocuk sahibi olmaması için bıçak büyüsü yapılabiliyor. Bu insana verilebilecek en büyük cezalarda birisidir. Bu nedenle günah olup olmadığı zaten karşınızdaki insana zarar verme çalışması yaptırmak zaten cevabın kendisinde vardır. Sadece bu büyü için değil akla gelen tüm büyülerin yapılması, bakılması gibi işlemler günahtır.

About the author

Comments

 1. Merhaba arkadaslar ben uc yıldır duzelı ılıksısı olan bır adamdım nısanlanmıstık da bu kızla cok ıyı bırıydı kendısı . hep anlayıslı davranırdı . evlenmeyı dusunuyorduk . ancak ıs yerıme yenı bır kadın geldı . cok guzel bır kadındı tum herkes ona bakıyordu . bende tabı . sonradan o da bana yakın davranmaya basladı . gozum nısanlımı gormemedı bu kadınla bır ılıksım oldu nısanolımdan sakladım amacım neydı bılmıyorum . ama kadından cok etkılenmıstım cok guzeldı . nısanlım kısa surede ogrendı benı her yerden engelledı konumsayı kestı . ıkl pek de umurumda olmadı . bu kadınla ılıksım ılerledı onu sevdıgımı sandım ıkı ay falan beraberdık ancak anladım kı bu kadına duydugum sey sadece ılgıydı ask degıldı nefsıme yenık dusmustum . nısanlımı gerı kazanmak ıcın her yolu denedım kabul etmedı sımdı bende medyum Burak a celp yaptırdım 8. Gundeyım umarım ıse yarar . Numarasda 0553 371 8994.

 2. herkese merhaba arkadaşlar ben mithat arkadaşlar benım bi ortagım vardı, benımle iş yaparken birden bire bütün borcu benım ustume yıktı alavere dalavere ile bütün parama çöktü ve işleri ayırdı, sonrasında adeta kendı iş yerimde işci olmuş gibi çalıştım durdum ama bunu ortagıma ödetmem gerekıyor dıye dusundum, sonrasında çok güvenılır bi hocaya kara bıçak büyüsünü yaptırdım. çok kısa zamnda bu şahsın kısmeti adeta kapandı. size de kesinlikle öneriyorum. hocayı merak edenler yorum yazsın söylerım.

  1. merhaba hangi hocaya yaptırdınız benzer durum benim de başımda var mesajınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

 3. vay be az önce Burak hocayla görüştüm adam yarım saattir beni dinledi dedim herhalde telefonu kapatacak yüzüme ama tek tek sorularıma mantıklı cvplar verdi. Gerçekten ne konuştuğunu bilen bir hoca.

 4. burak hocadan başka hoca önerisi olan yoksa kendisini arayıp şansımı denemek istiyorum çünkü derinden bi aşk yarası var bende derman bulmazsam hayata küskünlüğümü üzerimden atamıycam

  1. sanırım başka önerisi yok kardeşim merak ettim sen baya önce sormuşsun aradınız mı burak hocayı eğer sende öneriyosan bende arıycam son bir kişinin önerisini bekliyorum emin olmak adına şimdiden teşekkür ederim.

 5. Merhaba arkadaşlar yorumlarınızı okudum ve açıkcası bende etkilenmedim değil. Burak hocanın verdiğiniz numarasını aradım fakat cevap alamadım başka numarası var mı bilgi verebilir misiniz?

  1. nasıl cvp alamadınız ben gecenin 12’sinde bile aradığımda telefonu açmıştı baya uzun uzun da dinlerdi derdimi sıkıntımı numarası 05533718994 bu başka da yoktur sanmıyorum. istersen bir daha ara

  2. bende bir kaç defa görüştüm Burak hocayla her aradıgımda da cevap verdi. Bence siz yanlış bir numarayı çevirdiniz ya da aramadınız ben başka bi cvp bulamadım söyleminize gerçekten Gökcan’ın verdiği numarayı arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir