Karı Kocayı Barıştırma Büyüsü

Barıştırma Büyüsü

Barıştırma büyüleri arasında küslük olan herkes için yapılabilir ve buna karı kocayı barıştırma büyüsü dahildir. Eşler arasında zaman içinde sorunlar yaşanması gayet doğaldır fakat bu sorunları eşler kendi aralarında çözebilirler. Sonunda bir ayrılık getirecek kadar büyük sorunlar yaşanıyorsa ve eşler bunları kendi içlerinde halledemiyorsa sıklıkla araya büyülerin sokulduğu görülür. Eşiyle arasında küslük istemeyen taraf ya da ilişkinin düzelmesini isteyen üçüncü kişiler barıştırma büyüsü yaptırma yoluna gidebilirler. Bu uygulamalar ak büyüler kapsamında yer alan muhabbet büyüleridir ve iyi niyetlerle yaptırılmak istenir. Burada amaç insan ilişkilerinde yaşanan sorunların ortadan kalkması ve küslüklerin giderilmesidir. Söz konusu evlilikler olunca muhabbet büyüleri daha çok önem kazanır. Evlilik birliğinin devamı özellikle çocuklar varsa daha önemli bir hale gelir. Yuvaların kurtulmasını sağlamak amacıyla yapılan bu büyülerde art niyet aranmaz.

Soğutma Büyüleri

Evlilik yolunda giderken aniden sorunlar çıkmaya başlamışsa ve çift birbirine tahammül edemez duruma gelip ayrılma kararı almışsa bu insanlara soğutma ya da ayırma büyüsü yapılmış olabilir. İnsanlar kendilerine büyü yapıldığını anlamazlar ve bu nedenle yaşanan olumsuzlukları doğal karşılarlar. Oysa ülkemizde insanların menfaatine yapılan ak büyüler kadar art niyetlerle kara büyüler de yapılmaktadır. Çiftin mutluluğunu kıskanan ya da eşlerden birisine karşı duygusal hisler besleyen üçüncü kişiler bu evliliğin bitmesini sağlamak için kara büyü uygulamaları yaptırabilmektedir. Bu nedenle karı kocayı barıştırma büyüsü yaptırılmadan önce çift üzerinde bir büyü olup olmadığı araştırılmalı ve eğer varsa bu büyü bozdurulmalıdır.

Vefk Çalışmaları

Çift arasındaki muhabbetin yeniden kurulmasını sağlamak için yapılan karı kocayı barıştırma büyüsü medyum hocalar tarafından Vefk çalışması yapılarak gerçekleştirilir. Üçüncü kişiler tarafından da yaptırılabilen bu uygulama için tarafların isimleri, annelerinin isimleri ve doğum tarihleri bilinmelidir. Medyum hocalar bu bilgiler ışığında gerekli hesaplamaları yaparak Vefk hazırlarlar. Kişilerin yıldız uyumlarına bakılır ve yıldızları bağlanır. Bu sayede büyü için en uygun zaman da belirlenir. Çalışmalarını tamamlayan medyum devreye ruhani varlıkları sokar. Ruhani varlıklar barışmaları istenen çiftin düşüncelerini bu yönde etkilemeye başlar. Ters bir sonuç alınmaması için bu uygulamaların mutlaka işini iyi bilen medyumlara yaptırılması önemlidir.

Sevgiliyi Barıştırma Büyüsü

Gencinden yaşlısına kadar her yaş kesiminde insanın tattığı duygular arasında olan sevgi çoğu zaman karşılıksız olarak da karşımıza çıksa da sevginin ne kadar tatlı, ne kadar güzel bir şey olduğunu tarif etmek yazılara bile sığmaz. Birbirini çok seven iki kişinin arasındaki istemeyen nedenlerden dolayı tartışmaları sonucunda ayrılık kararı alabilirler. Ancak bu durum her ikisi için de hoş karşılanmadığı gibi başka kişileri de rahatsız edici boyuta ulaşabilir. Çünkü birbirini seven kişilerin ayrılmaları demek aynı zamanda üzüntü dolu bir gün ya da güler geçirecekleri anlamına gelmektedir. Birçok kişi de bu üzgün insanları barıştırmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu sebeple insanlar sevdiklerinden ayrı kalmamak için sevgiliyi barıştırma büyüsü ile yakından ilgilenmektedir. Aynı zamanda bu sadece dışardaki 3. Kişiler tarafından değil ayrılan sevgililer arasında da yapılan barışma yöntemlerinden birisidir.

About the author

Comments

  1. ayırma ve soğutma üzerine yüksek tahsis yapmış birisi burak bey var büyü yapmadan uygulama yapıyor 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir