İğneyle Bağlama Büyüsü

Ana vatanı İran olan iğneyle bağlama büyüsü özellikle kadınların tercih ettiği bir uygulamadır ve çok etkili bir aşık edip bağlama büyüsüdür. Bu büyünün asıl işlevi aşık etme olsa da kara büyü uygulamaları arasında da yer bulmaktadır ve soğutma ya da ayırma büyüsü olarak da kullanılmaktadır. İğne büyüsünün çabuk etki etmesi ve kalıcı ilişkilere yol açması çok tercih edilen bir büyü haline gelmesine neden olmuştur.

İğne Büyüsünün Yapılışı

Dört aşamada icra edilen iğneyle bağlama büyüsü iğnenin deliğine bir siyah ip geçirilmesiyle başlar. İpin solda kalan ucu kadını, sağda kalan ucu ise erkeği simgelemektedir. Sol tarafta kalan parçaya kadının ismindeki sessiz harf dayısı kadar düğüm atılır. Bu işlemin aynısı sağda kalan ve erkeği temsil eden ip üzerinde de gerçekleştirilir ve bu sefer erkeğin ismindeki sessiz harf sayısı kadar düğüm atılır. Düğümler atıldıktan sonra ise ipin her iki ucunun birbirine üç düğüm ile bağlamak gerekmektedir.

İkinci aşamada bir kağıt üzerine büyülenmek istenen kişinin ve annesinin adı yazılır ve birtakım geometrik şekiller de çizilerek bir tür vefk hazırlanır. Burada çizilen şekillerin amacı büyüye yön vermektir.

Üçüncü aşamada hem ipliğin üzerine hem de hazırlanan vefkin üzerine okuma yapılmasıdır. Okuma gece yapılır ve sözlerin 12 kez tekrarlanması gerekir. Son aşama hazırlanan vefk kağıdının yakılmasıdır. Kağıt tamamen yandıktan sonra üzerinde ip bulunan iğne kağıdın küllerine batırılır ve okuma yapılır. Okuma bittikten sonra büyüyü yapan kişi iğneyi kıyafetine geçirir ve böylece büyü tamamlanmış olur. Kişi üzerinde bu iğne takılı olarak büyülenen kişinin yanına giderse beklemediği bir yakınlık görecektir.

Farklı Niyetlerle Yapılan İğne Büyüsü

Tüm büyülerde olduğu gibi iğneyle bağlama büyüsü de sadece aşk amaçlı kullanılmamaktadır. İnsanların menfaat sağlamak amacıyla da bu bağlama büyülerinden faydalandıkları görülmektedir ve ortaya uygun olmayan ilişkiler çıkabilmektedir. Özellikle para bu büyülerin yapılmasına vesile olmaktadır ve zengin insanların sadece paraları olduğu için bu büyü yoluyla bağlanmak istendikleri görülmektedir. Aniden yaşanmaya başlayan uygunsuz ilişkilerin arkasında bu tarz bir büyü olma ihtimali yüksektir.

About the author

Comments

  1. Bu büyüyü yaptıracaktim ki Burak hoca ile tanıştım aşk hamaylk yaparka sevdim adama kavuştum mukemel medyum numarası 0 553 371 89 94 bu arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir