Uzaklaştırma Büyüsü Yapan Hocalar

İnsanların kurdukları ilişkiler bazen onları mutsuz edebilir. İkili ilişkilerin karmaşık yapısı, bireyleri bazen kendileri ve birbirleri için zararlı oldukları noktalara getirebilir. Çok eski zamanlardan beri insanların yaşadıkları bu problemler için uzaklaştırma büyüsü yapan hocalar çözüm sağlayabilmişlerdir. Yapılan büyünün etkisi, istenen kişinin uzaklaşmasını sağlayarak, artık kişiler için zararlı hale gelen ilişkinin sonlanmasına ve bireylerin daha mutlu edinimler kazanmalarını mümkün hale getirir.

Kişilerin birbirinden uzaklaşmasını gerektiren durumlar, her ilişki biçiminde ortaya çıkabilir. İki sevgili arasında yaşanan problemler kadar, dost ve aile ilişkileri, iş ilişkileri, sosyal gruplara dair ilişkiler bireyler arasında beklenmedik sorunlara sebep olabilir. Bu gibi durumlarda en doğru tercih, öncelikle kişilerin iletişim kurması ve sorunların çözümü için uzlaşma sağlayabilmeleri olacaktır. Ancak bu çözüm, her zaman mümkün olmayabilir. Özellikle ilişki içindeki bireylerden biri, sorunların seyrine dair yeterince duyarlı değilse ya da ilişkinin iki birey için sağladığı faydalar ve zararlar farklıysa, uzlaşmak mümkün olmayan bir çaba haline gelebilir. Böyle durumlarda uzaklaştırma büyüsü yapan hocalar ilişkiden zarar gören bireylere yardım sağlayabilirler.

Birini uzaklaştırmak için büyü yapılmadan önce, duruma dair başka bir çözüm yolu kalmadığından emin olunmalıdır. Keyfi kararlar için büyü yollarına başvurulmamalıdır. Büyü yaptıracak kişi, ilişkinin kendisine ya da partnerine zarar verdiğinden emin olmalı, iyice düşünerek karar vermelidir. Büyü yoluna başvurma kararı kesin olarak verildikten sonra, uzaklaştırma büyüsü yapan hocalar titizlikle araştırılmalıdır.

Uzaklaştırma büyüsü, pratikte hızlı ve etkili olmasına rağmen, büyüyü yapacak hocanın yeterli ilminin bulunması gerekir. Yeterli olmayan kimseler tarafından uygulanacak büyüler son derece riskli olabilir; istenmeyen sonuçlara yol açabilir, hem büyü yaptıran için hem de büyü yapılan için tehlikeli bir ortam oluşturulabilir.

Büyünün uygulanması için, genellikle büyü yapılacak kişiye ait kişisel bir eşya istenir. Bu, saç teli ya da tırnak parçası olabileceği gibi kişi için değerli olan ve ona sıkça temas ettiği bir nesne de kullanılabilir. Uzaklaştırma büyüsü yapan hocalar getirilen nesne üzerine ilgili duaları okuyarak, kişinin tesir altına alınmasını sağlar. Genellikle hızlı sonuç alınır ancak sabırlı olunmalıdır.

About the author

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir