Karı Kocayı Birbirine Düşürecek Büyü

Büyüler genellikle aşk için yapılan, geçmişten günümüze kadar gelmiş bir yöntemdir. Hala insanlar büyü ile çiftleri birbirinden ayırmakta ve sevdiklerine kavuşmaktadırlar. Ayırma büyüleri oldukça kuvvetli kara büyülerdendir ve kısa sürede kişiler üzerine etki ederek davranışlarının değişmesini sağlar. Bu ayırma büyülerinde genellikle medyumlar üç harflilerden yardım almaktadır. Üç harflilerin tesiri altında kalan kişi artık onların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacağı için kısa sürede eşi ile arası açılacaktır. Karı kocayı birbirine düşürecek büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra çiftin evliliği zarar görecektir ve hatta ayrılma kararı bile alacaklardır. Karı kocayı birbirine düşüren bu büyü kısa sürede sonuç verecektir.

Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır

Ayırma büyüleri genellikle muskaya yazma yöntemi kullanılarak yapılmaktadır. Bu yöntem büyünün kuvvetini ve kişi üzerindeki etki süresini arttırmaktadır. Medyumlar evli çiftin isminin yazılı olduğu bir ağıda büyülü sözcükleri de ekleyerek muska şeklinde katlarlar. Bu büyünün yapımında üç harflilerden yardım alınır. Bu yüzden bu büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi bir durumda size musallat olabilirler ya da büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz. Karı kocayı birbirine düşürecek büyü yönteminde muska mutlaka kişilerin evlerinde bir yere güzelce saklanmalıdır. İyi bir şekilde saklanan muska etkisini kişiler üzerinde göstermeye başlayacaktır. Fakat muska herhangi bir yolla açılır ise büyünün etkisi tamamen kaybolacaktır. Bu da kişilerin normal hayatlarına devam etmesine sebep olacaktır. Bu yüzden muska çok iyi bir şekilde saklanmalıdır.

Ayırma Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkisi ve Tesir Süresi

Ayırma büyüsü yapıldıktan sonra çift en ufak sebeplerden dolayı sürekli olarak kavga etmeye başlayacaktır. Kişiler artık bu kavgalardan dolayı evliliklerini bitirme kararı bile alma durumuna geleceklerdir. Karı kocayı birbirine düşürecek büyü yapıldıktan sonra belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etkilerini gösterecektir. Bu süre sona erdiğinde kişiler artık eski hayatlarına geri döneceklerdir ve birliktelikleri de kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden büyülerin mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı olacaktır. Bu şekilde istediğiniz kişilerin sürekli olarak ayrı kalmasını sağlayabilirsiniz.

About the author

Comments

  1. iyi bir medyum olarak size en iyi burak bey yardım eder 05533718994 sadece Ayırma ve soğutma, değil Dil bağlama, Kısmet açma, Para kazanma gibi bir çok farklı alanda işlemleri var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir