Evlileri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma Büyüsü

Bazı kişiler öfkelerini kişilere zarar vererek gerçekleştirmektedir. Bu öfkeler ise kişilerin en hassas noktalarından vurarak onlara zarar verme yöntemleri ile gerçekleştirmektelerdir. Bu durumda ise devreye giren durum ise büyü olup, bunun için çeşitli büyüler yapılmaktadır. Bu kişiler genellikle sevmedikleri ya da zarar gördükleri kişilerin evli ise evlileri ayırma büyüsü yaparak huzurunu bozmaktadır. Bu büyüyü yapan kişiler aynı zaman da kişilerin yakınları da olabilir. Örneğin kişinin annesi damadınız sevmiyorsa ya da gelinini sevmiyorsa ayrılmaları için ayırma büyüsü yaptırabilir. Ya da eski sevgilisi olan kişi evlenmiş ise onu ayırmak için ayrılık büyüsü yapabilir. Bu büyüler genellikle nedensiz olarak kavgalar ile belirti vererek gereksiz yere tartışmalara neden olarak tiksinti, kötü sözler gibi davranışlar ile belirti vermektedir.

Evlileri Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Evlileri ayırma büyüsü her kimse ne sebeple yaparsa yapsın tek başına hiç kimse büyü yapamaz. Bunun için hocalar ile görüşmek ve onlar ile irtibata geçmek gerekmektedir. Evlileri ayırma büyüsü için hocalar nedenine göre büyü yapmaktadır. Etkisi ise zamanla gerçekleşmekte olup, hemen gerçekleşmesi imkansızdır. Bunun için yapılan çeşitli ayırma büyüleri bulunmaktadır. Hocalar ile iletime geçerek bu büyüler hakkında bilgi alabilir ve bu şekilde ayrıntıya ulaşabilirsiniz. Her büyünün yapılışı, sözleri, uygulanışı farklı olup, buna göre hocalar büyüyü yapacağınız kişiye ait eşyalar ya da uygulamalar hakkın da sizlere bilgiler vermektedir. Bunları yerli yerinde aksatmadan uygulamanız gerekmektedir. Bu şekilde büyü kısa zaman içerisinde gerçekleşebilir.

Evlileri Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlileri ayırma büyüsü yapıldığından şüphe eden kişiler bir hoca tarafından bakılarak kimin, hangi yöntem ile büyü yaptırdığını görebilir. Kimin yaptırdığını kesin olarak bilmese de yaptıran kişiyi size tarif edebilir. Bu kişinin yaptığı büyüyü bozmak için gerekli olanları sizlere ileterek hocalar kolaylıkla çözebilir. Günümüz de büyüler yapıldığı gibi bozulabilir. Bozulmayan büyü kesinlikle bulunmamaktadır. Bazı kişiler bozacağım ya da yapacağım diyerek kendisini hoca olarak tanıtarak sizleri kandırabilir. Bu kişiler sadece para için bu işi yapmakta olup, bunun için güvenilir kişiler ile çalışmalıdır. Gerçek hocalar sizlere garanti vermez ve yapılacak süre örnek olarak 1 gün diye söz vermez. Kesin ve net bilgiler veren kişilere inanmak için araştırma yapmanız gerekmektedir.

Etkili Su Büyüsü İle Sevenleri Ayırma İşlemi

Su büyüsü halk arasında ayırma büyüsü olarak da bilinmektedir. Bu büyü zor bir işlem olmasının yanı sıra ne yazık ki tesir süresi bir aydan uzun sürmektedir. Su büyüsü yapmak isteyen kişilerin niyetleri iyi olmamakla birlikte tehlikeli kişiler olmaktadır. Su büyüsü ile sevenleri ayırma işlemi tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır. Su büyüsü ile sevenleri ayırma işlemi yapmadan önce dikkatli olunmalıdır. Su büyüsü günümüzde hala yapılmakta olan bir büyüdür. Su büyüsü her ne kadar günümüzde yapılmakta olsa dahi su büyüsü yapımı zor olmaktadır. Su büyüsü yapımını günümüzde çok az kişi doğru bir şekilde yapabilmektedir.

About the author

Comments

  1. Merhaba, ben geçen gün bi arkadaşım büyüden biraz anlıyor. Eşimle çok güzel giden bir ilişkimiz vardı. Fakat son zamanlarda gelişen olaylar adeta bir kabus gibi büyüdü ve eşim benden kaçar hale geldi. Saçma sapan bir neden evliliğimizi bitiriyor. Arkadaşım da bize büyü yapıldığını söylüyor gerçek mi acaba hocam yardımcı olur musunuz?

    1. burdan cevap alabileceğinizi zannetmiyorum. Şimdi şöyle bir durum var burası Medyum Burak’ın sayfası. Büyü yapmıyor ama anlar mı büyü olup olmadığını bilmiyorum. Size telefon numarasını vereyim bi sorun bakalım ne diyecek. 0 553 371 89 94

  2. nazan hanım naptınız bi çözüm bulabildiniz mi arkadaşın birisi medyum Burak diye birisini önermiş ama durumum seninkiyle çok benzer bende sen aradıysan aramak istiyorum bir an önce cvp verir misin lütfen

    1. evet Nazan aradım medyum burağı büyü olup olmadığını anlamadı ama aşk celbi diye bir şey yaptı şimdi sonucunu bekliyorum bi değişiklikler sezmeye başladım sanırım yaptığı çalışma etkisini gösteriyor. Sonucunu size yazıcam. Sizde arayın isterseniz yani denemekte fayda var.

  3. evet arkadaşlar artık tamamen eminim Medyum Burak işini biliyor ve yaptığı çalışma sonucunda eşimle gül gibi geçinmeye başladık diyebilirim. Aslında etkisini çoktan gördüm ama biraz bekledim çünkü buradan yapacağım yorum insanları yanıltmasını istemedim. eminim, gözle gördüm ve şuan çok mutluyum. Evliliğimi, yuvamı kurtardım. Allah razı olsun sizden Burak bey.

  4. Benim mutlu bir evliliğim vardı fakat işler son zamanlarda hiç iyi gitmemeye başladı. Bende evin içinde muska bulunca dedim kesin bize biri büyü yaptırdı çekemedi bizi. Gerçekten de en yakın arkadaşım bizi çekemediği için bize büyü yaptırmış. O da evli benim yaşadığım şeyleri oda yaşasın istiyorum. Ben de ona bu büyüyü yaptırmak istiyorum. Bildiğiniz iyi bir medyum var mı gerçekten işe yaraması lazım. Bana medyum önerir misiniz?

  5. Aşık olduğum çocuk gitti benim yan komşumla evlendi. Her gün onları öyle mutlu görmek beni deli ediyor. Aralarını bozmak için elimden gelen her şeyi yaptım ama gene de ayrılmadılar. Aralarından su sızmıyor çok mutlulular. Ben bu büyü yöntemini denemek istiyorum ama artık çok sıkıldım. Kesin sonuç almam lazım. Bana iyi bir medyum önerin nolur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir