En İyi Ayrılık Büyüsü Yapan Medyumlar

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık büyüleri kara büyü sınıfına girdiği için en iyi ayrılık büyüsü yapan medyumlar kara büyü uygulamalarına da hakimdir. Kara büyüler tamamen kötülüğe hizmet eder ve hiç bir iyi noktası bulunmaz. Kara büyülerde kullanılan malzemeler ayrılık büyüleri için de kullanılır. Kan, balmumu, insan ya da hayvan bedeni parçaları, ölü toprağı, sabun ve daha birçok materyal kara büyü uygulamalarında kullanılmaktadır.

Güçlü Ayırma Büyüleri

Kara büyüleri çok güçlü uygulamalardır ve büyülenen kişiler üzerinde çok olumsuz etkileri olur. Bu tarz büyüler kapsamında bulunduğu için ayırma amaçlı büyülerin en iyi ayrılık büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılması çok önemlidir. Yapılan en küçük hata hem büyülenen kişinin hem de büyü yaptıran kişinin üzerinde çok olumsuz sonuçlar doğurur.

Kara büyüler çeşitli nedenlerle yapılabilmektedir hatta insanların ölmesi amaçlı kara büyü yapılması dahi söz konusudur. Hiçbir dinde yeri olmayan bu kötü amaçlı uygulamaların en bilinenleri papaz büyüsü, ölü toprağı büyüsü, domuz yağı büyüsü ve sabun büyüsüdür. Ak büyü yapımında kullanılan birçok materyalin niyet değiştiğinde kara büyü uygulamasına dönüşmesi mümkündür. Bağlama amaçlı yapılan bir acı biber büyüsü rahatlıkla ayırma büyüsü olarak da uygulanabilmektedir.

Ayırma Büyülerinden Korunmak Mümkün Müdür?

Kişilerin kendilerini ayırma büyülerinden koruması için önce bu tür bir büyüye maruz bırakıldıklarını anlamaları gerekir. Kişiler böyle bir durumdan şüphe duyduklarında en iyi ayrılık büyüsü yapan medyumlar aracılığıyla kendilerine yapılan büyünün bozulmasını isteyebilirler. İnsanlar kendilerine bir ayrılık büyüsü yapıldığını fark edip büyüyü çözdürme yoluna gittikten sonra iyi bir koruma vefki de hazırlatmalıdır. Büyü yaptıran kişilerin büyüleri yenileme gibi bir durumları söz konusu olabilir ve bazı büyülerin yenilenmesi de gerekmektedir. Kişi kendisine bir koruma vefki yaptırmazsa aynı ayırma büyüsünün olumsuz etkileriyle tekrar karşı karşıya kalabilir.

Kara büyülerin etkisinden kurtulmanın en doğru yolu Kuran’da yer alan surelerden yardım almaktır. Kuran bu güçlü büyülerin etkisinden insanları korumak adına çözümleri kendi içinde sunmuştur. Öncelikle kendisine ayrılık büyüsü yapıldığını düşünen kişi Ayetel Kürsi okuyarak kendisini koruma altına almalıdır. Ardından Felak ve Nas sureleri düzenli olarak okunmalıdır.

About the author

Comments

  1. ayırma ve soğutma vefki var arkadaşlar kişiyi kişiden ayırma ve soğutma olarak geçiyor Burak hoca yapıyor bunları büyü ile alakası yok tavsiye ederim herkese çok marifetli hocadır 0553 371 89 94 numarasını ararsanız belki meşgul çalabilir şansınıza ama whatsaptan yazın size muhakkak dönüş yapar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir