En Güçlü Ayrılık Büyüsü

Büyülerin yapım şekilleri birbirlerinden farklıdır. Bu yapım şekillerine göre güçleri ve tesir süreleri de gene farklılık göstermektedir. En güçlü ayrılık büyüsü güçlü bir kara büyüdür. Bu büyünün yapımında üç harflilerden yararlanılır .Bu yüzden ayrılık büyüsünü gücü çok büyüktür ve oldukça tehlikeli bir büyüdür. Bu büyünün yapımı için kişilerin mutlaka büyücüye ya da medyuma gitmeleri gerekir. Kişiler kendileri bu büyüyü yapmaya kalktıklarında üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşılaşabilirler. Bu büyü yapıldıktan sonra istediğiniz kişileri birbirlerinden ayırabilirsiniz. Büyü çok kısa sürede kişiler üzerinde etkilerini gösterdiği için istediğiniz sonucu alacaksınızdır.

Ayrılık Büyüsünün Yapım Şekli

Medyuma gittiğiniz de size bir muska hazırlayacaktır. Bu muska tılsımlı sözcükler söylenerek hazırlanır, muskayı kapatmak için üç harflilerden yardım alınır. Bu büyülü muskanın mutlaka ayrılmasını istediğiniz çiftin evinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekir ki tesir etmeye başlasın. Aksi taktirde muska bulunur ya da açılır ise kısa sürede büyünün etkileri geçecektir. Muska kişilere yakın olduğu sürece etkilerini yavaş yavaş göstermeye başlayacaktır. Kişiler artık muskanın etkisi ile birbirlerine kötü davranmaya başlarlar ve en ufak şeyde kavga edeceklerdir. Zaman içerişinde bu kavgalar büyür ve en güçlü ayrılık büyüsü sonuca ulaşmanızı sağlar. Bu büyü kişilerin iradeleri ile hareket etmelerini önler. Artık kişiler tamamen büyünün etkisi altında kalarak hareket etmeye, davranışlarını sergilemeye başlayacaklardır.  Üç harflilerin büyü üzerindeki etkisi de çok büyüktür. Büyünü çok daha kısa süre içerisinde kişiler üzerinde etki etmesini vesveseleri ile sağlarlar.

Ayrılık Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Ayrılık büyüsü çok etkili bir büyü olsa bile belli bir süre boyunca kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Bu yüzden de kısa sürede birbirlerine geri döneceklerdir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. En güçlü ayrılık büyüsü tekrar aynı medyuma gidilerek aynı şekilde bir muska daha yazılarak yeniletilir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesi sağlanacaktır. Ancak böyle çiftin birbirinden ayrı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrılık Celbi ile Evli Çiftleri Ayırmak

 Celb yöntemi de büyüye alternatif olarak kullanabileceğiniz yöntemlerden biridir. Fakat büyü yöntemi tehlikeli ve zararlı iken celb yöntemi böyle değildir. Celb yönteminin herhangi bir zararı yoktur. Aynı zamanda celb yöntemi rahmani bir yöntem olarak yer alır ve bu yöntemi kullanan kişiler hiçbir şekilde günaha girmezler. Bu yüzden büyü yerine celb yöntemini kullanmayı insanlar daha çok tercih ederler. Celb yöntemi büyü kadar güçlü bir yöntem değildir. Amacınıza ulaşabilirsiniz belki ama kesin sonuç veren bir yöntem değildir. Dualar ile uygulanan bir yöntem olduğu için kesin sonuç alırsınız diyemeyiz. Bu yöntemi uyguladıktan sonra yaklaşık olarak birkaç ay içerisinde etkileri kişiler üzerinde görülür. Zaman olarak da belirli bir etki süresi yoktur. Her insanın üzerinde celb yönteminin etkileri farklı sürelerde ve farklı şekillerde görülür. Evli çiftleri ayırmak için bu ayırma celbini kullanabilirsiniz. Bu celb yöntemini kullandığınızda siz herhangi bir şekilde bir zarar görmezsiniz fakat gene uygulama için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Kendiniz bu uygulamayı gerçekleştirmeye çalışmamalısınız. Bu kez siz kendiniz celb işlemini yaptığınız da sonuç almanız çok daha zor olacaktır. Bu işlemi mutlaka tecrübeli bir medyumun yapması gerekir. Bu şekilde çok daha hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz ve amacınıza da ulaşmanız çok daha kolay olacaktır. Aksi taktirde amacınıza ulaşamazsınız.

About the author

Comments

  1. Benim tanıdığım bir hoca arkadaşlar büyü yapmıyor ama kendisi medyum 2 kere işlem yaptırdım 2 si de tuttu normalde büyü yerine geçmiyor bu yapılanlar aşk ve bağlama yapıyor, ayırma ve soğutma, dil bağlama, evlenme, kısmet açma ve rızık celbi boy hamaylısı aşk hamaylısı gidi şeyler medyum Burak diye geçiyor telefon numarası 05533718994 arayın yardımcı olacaktır size de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir