Domuz Yağı İle Ayırma Büyüsü

Kara büyü uygulamalarının kendine has birtakım malzemeleri vardır ve domuz yağı ile ayırma büyüsü yapmak için de İslam dini tarafından pis bir hayvan olarak kabul edilen domuzdan alınan yağ kullanılır. Hayvan parçaları kullanılarak yapılan büyüler son derece güçlü etkilere sahiptir ve büyülerin gerçekleşmesi için şeytani cinler görevlendirilir.

Domuz Yağı Büyüsünün Yapılış Amaçları

Kara büyü uygulamalarında, özellikle papaz büyülerinde kullanılan domuz yağı ile ayırma büyüsü en çok talep edilen büyü olmaktadır. Domuz yağı kullanılarak yapılan büyüler evli insanları ayırmak, sevgilileri ayırmak, bir insanın işinin bozulmasını sağlamak, kişinin rızkını ve kısmetini kapatmak, ticari hayatı olumsuz etkilemek, insanların yıldız dengelerini bozmak, insanların toplum içinde itibarsızlaşmasını sağlamak, karşı cinsle ilişkilerde sorun yaratmak olarak sıralanabilir. Bu büyülerin yapılış amaçları art niyetlidir ve insanların kötülüğü hedeflenir. Büyü yapılan kişinin sahip olduğu düzeni bozmak ana hedeftir bu nedenle bu büyünün etkileri zaman geçtikçe güçlenmektedir.

İnsanların hayatında başlayan ani olumsuzlukların, sevgi dolu evliliklerin sonlanmasının, ticari kayıpların, iş hayatındaki başarısızlıkların, maddi zorlukların nedeni domuz yağı büyüsü olabilir. Ülkemizde en çok tanınan kara büyü uygulamasıdır ve art niyetli insanlar bu büyüyü yaptırmaktan çekinmemektedir.

Domuz Yağı Lekesi

Domuz yağı, medyumlar tarafından domuz yağı ile ayırma büyüsü olarak ya da farklı amaçlı büyüler için uygun hale getirilir. Üzerinde çalışma yapılan domuz yağı büyülenmek istenen kişinin evinin kapısına, duvarlarına ya da eşyalarına sürülür. Medyumlar domuz yağı büyüsünü hazırlarken içine birtakım bitkiler karıştırırlar ve bu bitkiler yağın sürüldüğü yerde kalıcı olmasını sağlarlar. Domuz yağı lekesi temizlenmeye çalışılsa da tam olarak çıkarılamadığı görülmektedir. Bu nedenle eğer haneye domuz yağı büyüsü yapılmışsa ve yağ kapıya sürülmüşse kapının tamamen yok edilmesi tavsiye edilir zira leke temizleme yoluyla çıkmayacaktır.

Domuz yağı büyüsü çok etkili ve kalıcı bir büyüdür ve yağın temizlenip temizlenemediğinin aslında çok da önemi yoktur. Domuz yağı büyülerinin etkisinin ve kalıcılığının nedeni yağdan ziyade devreye giren şeytani cinlerdir. Bu nedenle domuz yağı bir şekilde yok edilebilse bile cinler büyülenen kişileri etkilemeye devam edecektir.

About the author

Comments

  1. 3 yıl önce Medyum Burak Hocamıza işlem yaptırmıştım, sağ olsun beni o zaman ki evli olduğum insandan ayırma ve soğutma için celp yaptırmıştım çok şükür ki tuttu. Bana çok eziyetler etti, beni darp etti şiddet uyguladı, yabancı vatandaşı olduğum için de çok zor kurtuldum. Ayırma ve soğutma üzerine burak bey en iyisi bence herkeze tavsiye ederim ihtiyacı olan arasın 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir