Büyü İle Mutlu Çiftleri Birbirine Düşürmek

Büyüler genelde kişilerin sevdiklerine kavuşmaları için yapılan bir yöntem olsa da çiftleri ayırmak için de büyü yöntemi kullanılmaktadır. Büyü ile istediğiniz kişinin sevgilisinden ayrılması sağlayabilirsiniz. Bu sayede kişiyi kendinize de bağlayabilirsiniz. Büyü ile mutlu çiftleri birbirine düşürmek oldukça kolaydır. Bu ayrılık büyüsünü yaptıktan kısa bir süre sonra çiftlerin arası açılacaktır ve en küçük sebeplerden bile kavga edecek duruma geleceklerdir. Bu şekilde çift kıs süre de ayrılık Kararı alacaktır ve sizde istediğiniz sonuca ulaşacaksınızdır.

Büyü İle Çiftleri Ayırmak

Büyü yöntemini kullanarak istediğiniz kişilerin birbirinden soğumasını sağlayabilirsiniz. Ayırma büyüleri genellikle direk kişiler üzerine yapılmaktadır. İllaki çiftin üzerine büyünün yapılmasına gerek yoktur sadece bir tarafa büyü yapmakta çiftin ayrılmasını sağlayacaktır. Büyü ile mutlu çiftleri birbirine düşürmek için sadece bir tarafa büyü yaptığınızda kişi artık partnerinden soğuyacaktır ve her fırsatta onunla kavga edecektir. Çift kısa sürede bu kavgalardan dolayı birbirinden nefret eder durum gelecektir ve ayrılacaklardır.  Bu büyü oldukça kuvvetli bir büyüdür bu yüzden kısa sürede sonuç alarak istediğiniz çiftin ayrılmasını sağlayacaksınızdır.

Büyünün Etki Süresi Ne Kadardır?

Bu ayırma büyüsünün de belli bir etki süresi vardır. Büyünün tesir süresi bittikten sonra çiftler artık eski hayatlarına ve davranışlarına geri dönecekleri için kısa sürede barışarak tekrar birlikte olma kararı alacaklardır. Bu yüzden mutlaka bu büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüyü gene aynı medyuma giderek yeniletebilirsiniz. Büyü yeniletildiği sürece tesiri devam edecek ve kişilerde tekrar birlikte olmayacaktır. Büyü ile mutlu çiftleri birbirine düşürmek bu kadar kolaydır. Sadece büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü tesir süresi bitmeden önce yeniletildiğinde etkileri kişiler üzerinden geçmeyecek ve kişiler ne olduğunu anılamadan gene büyünün etkisi ile hareket etmeye devam edeceklerdir. Bu ayrılık büyüsü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişiler artık kendi iradeleri dışında hareket etmeye başlayarak üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden kısa sürede büyünün etkileri kişiler üzerinde görülmeye başlanır ve kişiler kısa sürede ayrılık kararı alacaklardır.

About the author

Comments

  1. selam ben almanyadan yazıyorum burada benim baba bi karı ile evlendi kendisi babamın parası için geldi ilk önceler anlamadık ama sonradan kokusu çıktı babamın parasına sevmiş bizde bunları ayırmak için burak hoca ile görüştük bize ayırma hamaylısı yaptı kargo ile gönderdi buraya kadar ve işlemimiz tuttu çok iyi bir hoca sağolsun var olsun çok teşekkür ederiz ona kardeşilermde öyle onu arayın ben numarası var +905533718994 burayı arayın hocaile görüşün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir