Ayrılık Büyüsü Kimlere Yapılmalı?

Ayrılık büyüleri kötü amaçlarla yapılan kara büyülerdir ve birbirini seven çiftleri, evli çiftleri ya da aile bireylerini ayırmak amacıyla yapılan uygulamalardır. Kişileri ayrılık büyüsü kimlere yapılmalı dediklerinde bu kara büyü uygulamasından uzak durmaları önerilir. Bu büyü kişilere uygulandığında onların bilinçleri ile oynanır ve sevginin nefrete dönüşmesi sağlanır. Kişiler arasındaki sevgi ne kadar büyükse  ayırma büyüsü yapıldıktan sonra birbirlerine karşı duyacakları nefret de o denli büyük olacaktır. Bu büyü nedeniyle birbirlerini tutkuyla seven çiftleri ayırmak mümkündür ve yine bu büyü sayesinde birçok evlilik ayrılmayla sonuçlanmıştır. Ayrılık büyüleri çiftlerden birine ya da her ikisine de uygulanabilir. Büyülenen kişinin duygu durumunu tamamen değiştiren ayrılık büyüleri son derce tehlikeli büyülerdir ve uygulama yöntemine göre çiftin birbirine fiziksel zarar vermesi dahi sağlanabilmektedir. Ayrılık büyülerinde en çok kara büyü uygulamalarının en etkilisi olarak bilinen papaz büyüleri kullanılır. Ayırma büyüleri büyülenen kişiler tarafından fark edilip bozulma yoluna gidilmezse oldukça kötü sonuçlara yol açabilmektedir.

Ayrılık Büyüsü Çeşitleri

İnsanlar bütün büyüler gibi ayrılık büyülerine karşı da ilgi duyup ayrılık büyüsü kimlere yapılmalı diye sorabilirler. Kişiler eğer içlerinde kötülük ve kıskançlık taşıyorlarsa birbirlerini seven herkes için ayrılık büyüsü yaptırabilirler. Ayrılık büyülerinin farklı uygulama çeşitleri vardır.

Vefk yoluyla yapılan ayrılık büyüsünde, bu amaç için bir vefk hazırlanır ve muska haline getirilir. Bu muska ayrılması istenen çiftin yatağının altına saklanır. Bundan sonra çift arasında şiddetli kavgalar yaşanacaktır.

Çermun ayırma büyüsü çok etkili bir büyüdür. Hayvan derisi üzerine büyü sözleri okunur. Kadının saç teline düğüm atılarak yapılan saç teli büyüsü, baharatlar kullanılarak yapılan ayırma büyüleri, papaz büyüsü, domuz yağı kullanılarak yapılan ayırma büyüsü, yumurta kullanılarak yapılan ayırma büyüsü ayırma işlemi için kullanılır ve hepsi de çok etkilidir.

Eşlerden Birisinin Yaptığı Ayırma Büyüsü

Kötü giden evliliklerde bazen eşlerden birisi boşanmaya karşı çıkabilir. Bu evliliğin bitmesini arzu eden taraf ayrılık büyüsü kimlere yapılmalı diye sorabilir. Bu durumda kişi eşi üzerine bir ayrılık büyüsü yaptırarak kendisinden nefret etmesini ve böylece ayrılığı kendisinin istemesini sağlayabilir.

Kıskançlık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kıskançlık büyüsü yapımından önce iki kere düşünmek gerekir ve yaptırmak istenilen kişinin üzerinde başka bir büyü var mı bakılması gerekir. Aynı zaman da kıskançlık büyüsü yapım işlemi için kesinlikle alanında uzman medyumlardan yardım alnımasın gerekli ve önemledir. Bazı kişiler kıskançlık büyüsünün maliyetinin fazla olmasından dolayı kıskançlık büyüsünü kendileri yapmaya kalmış fakat başarılı olmamasılardır. Bazı kişilerin ise daha önceden kıskançlık büyüsü yapmış ve olumlu sonuç almış kişilerden yardım aldıkları bilinmektedir. Kişiler genel olarak erkek arkadaşım beni kıskansın ve kız arkadaşım beni kıskansın gibi düşünce içine girerek kıskançlık büyüsünü yaptırmak isterler. Kıskançlık büyüsü yapımında hata yapılmaz ve doğru bir şekilde yapılır ise yaklaşık olarak üç gün içinde etkisini göstermeye başlar. Eğer erkek arkadaşınızın sizi kıskanmasını istiyorsanız erkek arkadaşınızın sizi gerçekten kıskanmaya başlayacak ve bu gözle görülür bir kıskanma olacaktır. Yaklaşık olarak bir ay otuz gün içerisinde etkisini kaybetmeye başlayacaktır. Kişiler her ay bu büyüyü yenileterek erkek arkadaşı tarafından kıskanılabilir. Bazı kişiler ise erkek arkadaşı tarafında çok kıskanılmaktan şikayetçi oldukları için alanında uzman medyumlardan yardım alarak kıskançlık büyüsü yapmaya karar verirler. Kıskançlık büyüsü yapımında kesinlikle yardım almalı ve hangi niyet ile yaptırıyorsanız bunu yardım aldığınız kişiye söylemelisiniz. Eğer yapımında yanlışlık yapılmış ise bozulması gereken büyüler arasında yer almaktadır. Kesinlikle vakit kaybedilmeden bozulma işlemi başlatılması gerekmektir. Bunun sebebi ise ters etki göstermesinden kaynaklanmaktadır. Kişiler erkek arkadaşları tarafından kıskanılmak isteyerek yaptırdıkları kıskançlık büyüsünden bir fayda göremez hatta erkek arkadaşının hiç kıskanmamasını sağlamaktadır. Aynı şekilde eğer kişiler erkek arkadaşlarının kıskançlıklarından bıkmış ve kıskançlık büyüsü yaparak bunun önüne geçmeye çalışıyorsa ve hatalı bir kıskançlık büyüsü sayesinde erkek arkadaşlarının daha fazla kıskandıkları bilinmektedir.

About the author

Comments

  1. Çok güzel bir bilgilendirme olmuş ancak doğru kişiyi bulmak çok zor medyum olarak biz çok kişi dolaştık medyum burak diye birisi ile tanıştık işinin ehli bir medyum sadece aşk üzerine değil dil bağlama yada hamaylı işlemleri de var MEDYUM BURAK : 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir