Uzaktaki İnsana Aşk Büyüsü

Büyü genellikle kişilerin sevdiklerine kavuşmak için terci ettikleri bir yöntemdir. Büyü yapılarak insanlar istedikleri kişiyi kendilerine âşık edebilirler.  Uzaktaki insana aşk büyüsü yapılarak kişi sizden mesafelerce uzakta olsa bile sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Büyü yapıldıktan sonra kişi ile aranızda ne kadar mesafe olur ise olsun bunun bir önemi kalmayacak ve artık sevdiğini kişi de size karşı duygu beslemeye başlayacaktır. Aşk büyüleri oldukça tesiri kuvvetli büyülerdir ve kara büyüler arasında yer alır. Bu yüzden bu büyülerin tesir etmemesi imkânsızdır. Uzaktaki insana aşk büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra büyü tesirini göstermeye başlayacaktır. Kişi öncelikle sizi arayıp sormaya başlayacak ve her gece sizi düşünecektir. Daha sonra sizin için mesafeleri hiçe sayarak yanınızda olmak isteyecektir.

Aşk Büyülerinin Tesir Süresi Ne Kadardır?

Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de bir tesir süresi mevcuttur. Büyünün yapım şekline göre tesir süresinin uzunluğu da farklılık gösterecektir. Uzaktaki insana aşk büyüsü eğer muska ile yapılıyor ise bu büyünün tesiri daha kuvvetli ve etki süresi daha uzun olacaktır. Muska ile büyü yapıldığında cinler büyücü ile temasa geçer ve kâğıt üzerine dualar okunur yazılır. Muska şeklinde katlanan kâğıt büyü yapılacak olan kişinin evinde kimsenin bulamayacağı ve göremeyeceği bir yere saklanmalıdır. Büyülü muska kişinin evinde durduğu sürece kişi artık büyünün etkisi altında olacaktır. Büyü tesirini ancak muska bulunduğunda ve açıldığında kaybedecektir. Bu yüzden bu büyülü muskanın mutlaka çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir.

Aşk Büyüsü Bozmak Kolay Mıdır?

Aşk büyüleri kara büyülerden olduğu için yapımı da bozulması da oldukça zordur. Bu büyülerin yapımında genellikle cinler kullanılır ve gene büyünün bozulması için medyumun tekrar cinlerle iletişime girmesi gerekir. Bir büyünün bozulması için kişilerin internetten okuduğu bilgilere inanarak kendilerinin büyü bozma işlemini gerçekleştirmeye çalışmaları oldukça tehlikelidir. Böyle bir durumda cinler sizlere musallat olabilir ve büyünün tüm etkilerini üzerinize çekmiş olursunuz. Uzaktaki insana aşk büyüsü bozmak için de mutlaka güvenilir bir medyuma gitmelisiniz ve büyüyü onun bozmasını istemelisiniz.

12 Saatte Etkili Aşk Büyüsü

Dünyada geniş bir yelpazeye sahip olan aşk büyüleri aynı zamanda kadim kitaplarda da çok geniş yer bulmaktadır. Çok fazla aşk büyüsü vardır. Aynı şekilde her medyumun kendine has yöntemlerini uyguladığı aşk büyüleri mevcuttur. Bu yazımızda da sizlere 12 saatte etkili aşk büyüsü yani sadece 1 günde etkisini gösterecek aşk büyüsünden bahsedeceğiz. Dünyanın her yerinden herhangi bir insanı aşık etmek için oldukça etkilidir. Fakat buradan 12 saatte etkisini gösterecek diyorsak öncesinde bir çalışmanın olduğunun altını çizmek isteriz. Belki 1 hafta belki 10 gün sürecek bir çalışmanın ardından medyum bitti dediği andan itibaren 12 saatte etkisini gösterebilmektedir.

Evet arkadaşlar, bizler araştırmalarımız sonucunda böyle büyü yapan medyumların olduğunu görmekteyiz. Medyumların çalışmalarına saygı gösteriyoruz fakat böylesine erken bir süreçte böyle bir durumun kabul ettirilerek insanı 12 saatte aşık ettirebilecek medyum var mıdır bizlerde bilmiyoruz. Büyü yapmadığımız için kesin ve net konuşmak istemeyiz.

Ayrıldığınız eşinizi, sevgilinizi yeniden size aşık ettirecek ve sizin yanına getirecek kadar etkili bir büyüdür. 12 saatte etkili aşk büyüsü medyumlar tarafından iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Birincisi daha önce birlikte olduğunuz kişiyi sırılsıklam size aşık eder ve geri gelmesini sağladığı gibi bir diğeri de kendinize çekmek istediğiniz, aşk duyguları beslediğiniz kişilerin size aşık olmasını sağlamaktadır.

Bizler çeşitli araştırmalarımız neticesinde buradan 12 saatte etkili aşk büyüsüne yer vermiş bulunmaktayız. Bizim böylesine bir çalışmamız yoktur. Aşk tılsımı veya harmura aşk celbi ile 40 gün içerisinde aşık olduğunuz kişinin size aşık olması sağlanabilmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

About the author

Comments

  1. Arkadaşlar ilgilenirseniz medyum Burak hocanın telini veriyorum 0 553 371 89 94 bu numarayı arayın hoca size nasıl yapılacağını ve diğer detayları verir. Ben aynı hocaya Boy Hamaylı yaptırmıştım çok hızlı tuttu 20 günde etkisini göstermeye başladı büyüyle alakası yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir