Sevdiğini Aşık Etme Duası ve Büyüsü

Aşık Etme Duası

Büyü yapmak veya yaptırmak birçok kişi için olumsuz bir düşünce olarak biliniyor olsa da aslında iyi niyetle yapılan büyülerin insanlar için harika mucizelere tanık olduğunu bizler görmekte olduğumuz kadar birçok kişiye de göstermeyi başarıyoruz.  Sevdiğini aşık etme büyüsü genel olarak en çok rağbet görülen büyülerden birisi olup, tutma süreleri genelde 7 ile 40 gün arasında değişkenlik göstermektedir.

Daha önce başka kişilerce denenen aşk büyüleri birçok kişinin mutlu, huzurlu bir birliktelik yaşamasına tanık olmaktadır. Büyü yaparken iyi niyetli bir yaklaşım sergilenerek okunacak duaların gücüyle de bir ömür boyu sürmesi sağlanır. Ayrılanları birleştirme, bağlama ve geri getirme büyülerinden olan aşk büyüleri hiç ummadık anda hoşlandığınız kişinin dikkatinizi çekmesini de sağlar.

Sevdiğini aşık etme büyüsü uygulandıktan sonra nasıl bir süreçle iç içe olduğunuzu anlamak için bu konuyu örnekle açıklayacak olursak eğer; sizin hoşlandığınız birisi sizi sevmeye başlar. Sizinle ilgilenir ve sizinle muhabbet etmek ister. Bu hoşlanma, muhabbet bir yerde buluşmaya kadar gider. İletişim numaralarının alınmasından sonra mutlu bir birliktelik kurulur.

Sevdiğinizi Aşık Etme Duaları Hangileridir?

Birçok kişi sevdiği kişiyi kendisine aşık etmek için elinden gelen her şeyi ortaya koyar. Ancak başarılı olunmadığı zaman medyumlarla iletişime geçerek aşk duası ile ilgilenmeye başlanır. Felak, Fatiha, Nas ve Ayetel Kürsi her gece yatmadan önce abdest alındıktan sonra 7 defa okunur.

Tabi aşık etme duası ve büyüsü bu kadarla sınırlı kalmıyor. Alim kişiler, hüddamlar ve profesyonel medyum olarak görev ala kişiler tarafından Vefk ve tılsım çalışmaları bu duaların daha da güçlü hale getirilmesini sağlıyor.

Aşık Etme Vefki

Birisine aşıksanız ve onun gönlünü kazanmak ve sonrasında onun da size aşık olmasını istiyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır. Her ne kadar adı büyü olarak burada belirtiliyor olsa da kesinlikle büyü ile yakınsan uzaktan bir alakası olmayan çalışma sunuyoruz. Tılsım çalışmasını sizlere kargo ile gönderiyoruz ve içeriğindeki notu dikkatlice okuyarak yapmanız gerekenleri atlamadan yerine getirmeniz dahilinde 15 ile 40 gün arasında faydasını görebiliyorsunuz.

Etkili Aşık Etme Büyüsü Su Büyüsünün Tehlikeleri

Su büyüsü ile aşık etme oldukça güçlü büyüler arasındadır. Su büyüsü işleminin yapımı da oldukça zordur. Bu sebeple çok tehlikelidir. Su büyüsü işleminin çok kuvvetli etkileri vardır. Bu yüzden su büyüsü işlemini yaptırmadan önce çok iyi düşünmelisiniz. Hangi tür büyü olursa olsun tek başınıza yapmamalısınız. Büyü işlemi riskli bir işlemdir. Su büyüsü işlemini yaptırmaya kesin karar verdikten sonra çok iyi bir medyum bulmalısınız. Sizi kandırma ihtimali olan bir medyuma giderseniz yaptıracağınız büyünün hiç etkisi olmaz. Bu yüzden seçeceğiniz medyum alanında uzman bir medyum olmalıdır. Su büyüsü işlemini tek başınıza yapmaya kalkarsanız büyü sırasında oluşacak risklerle tehlikeye girmiş olursunuz. Örneğin büyü işlemi sırasında en küçük bir işlemi yapmayı unutursanız ya da söylemeniz gereken bir sözcüğü yanlış ya da eksik söylerseniz büyünün ters tepme olasılığı vardır. Bu durumda büyünün size sıçrama ihtimali de vardır. Böyle bir durumda zarar görme ihtimaliniz çok yüksektir. Bu yüzden su büyüsü işlemini mutlaka bir medyuma yaptırmalısınız.

About the author

Comments

  1. Ben yıllardır sevdiğim kadına ulaşamıyorum. Artık onunda beni fark etmesini ve beni sevmesini istiyorum. Bunun için aşk büyüsü mü yoksa aşk duası mı yaptırmalıyım?

    1. Bence büyü yerine mutlaka dua denemelisiniz. Dua sizin için daha hayırlı olacaktır. Büyü yöntemi günahtır. Bu yüzden büyüden uzak durmalısınız. Aşk duası da gene aynı etkiyi gösterecektir. Sevdiğiniz kişi artık sizi kalbinde hissetmeye başlar. Bu yöntem için medyum hocaya gidebilirsiniz. O size yardımcı olacaktır.

  2. Küçüklüğümden beri sevdiğim bir adam var ama beni kardeşi gibi görüyor. Ne yaptıysam kendimi ona fark ettiremedim. İstiyorum ki oda beni artık onu sevdiğim gibi sevsin ve benimle birlikte olsun. Ama bir türlü kendimi ona gösteremiyorum. Bu aşk büyüsünü denesem acaba beni fark edip beni sevmeye başlar mı merak ediyorum açıkçası ama bir yandan da korkuyorum. Büyülerin tehlikeli olduğunu söylemişti bir arkadaşım. Acaba tehlikesi olur mu sevdiğim kişiye zarar gelsin istemiyorum.

  3. Büyü yönteminin tehlikeleri evet çok büyüktür. Özellikle büyü yapılan kişi zaman içerisinde büyünün tesiri altına iyice girerek normal davranmayı bırakır. Bu yüzden bence büyü yerine celb yaptırmak sizin için daha iyi olur. Ben de sevdiğim adamla birlikte olmak için aşk celbi yaptırdım. Sonucunu da kısa süre içerisinde aldım. Şimdi çok mutluyuz ve evliyiz. Siz de bu celbi yaptırabilirsiniz. Ben medyum burak hocaya gitmiştim. Size de tavsiye ederim gidebilirsiniz. Hatta 0553 371 89 94 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

  4. Valla kardeş ben sizin tavsiyenize uydum Bir cesaret aradım medyum Burak hocayı. Dediğiniz gibi kendisi bana bir celb yaptı. Bu celb sayesinde artık gerçekten sevdiğim kişiyle birlikteyim. Bu hoca gerçekten çok iyi gitmek isteyenlere tavsiye ederim.

  5. Bende medyum Burak hocayı çok tavsiye ederim ben celb yaptırmıştım kendisine ve gerçekten işe yarıyor. Tesiri de uzun süreli olarak kalıcı. Sevdiğine kavuşmak isteyen herkes deneyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir