Sevdiği İle Mutlu Olmak İçin Aşk Büyüsü

Büyülerin tercih edilme sebebi genelde aşktır. İnsanlar sevdiği kişiye ulaşabilmek için, karşı tarafında onu sevmesi için büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Sadece günümüzde değil eski zamanlarda da büyü yöntemi genelde bu amaç ile kullanılırdı. Bu yüzden aşk büyülerinin çok fazla çeşidi ve farklı yapılış şekilleri vardır. Tüm aşk büyülerinin gücü çok büyüktür ve tesir etme süreleri de diğer büyülere göre çok daha kısadır. Sevdiği ile mutlu olmak için aşk büyüsü yapıldığında sevdiğiniz kişi de artık size aşık olacaktır. Bu büyü sayesinde istediğiniz herkesi kendinize aşık edebilirsiniz ve bu kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Mutluluk Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Aşk büyüleri genelde kişilerin duygularını kontrol etmenizi sağlar. Bu büyüler sayesinde istediğiniz kişinin size karşı olan duygularını değiştirerek o kişi ile birlikte olabilirsiniz. Büyü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra kişinin kafasında sürekli sizinle ilgili düşünceler olacak ve sizinle ilgili hayaller kurmaya başlayacaktır. Kısa süre sonra bu düşüncelerin baskınlığı aşka dönüşecek ve kişi size gelip duygularını açacaktır. Sevdiği ile mutlu olmak için aşk büyüsü çok etkili bir büyü olduğu için kısa sürede yanıt almanızı sağlar. Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde medyum bir kilit üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismini büyülü sözcüklerle birlikte yazar ve kişi artık büyünün etkisi altına girer. Bu kilidin mutlaka kilitli olması gerekmektedir. Büyülü kilidi kişinin evinde herhangi bir yere saklayabilirsiniz. Kilit kişinin evinde durduğunda kişi büyünün daha çabuk etkisi altına girecektir.

Mutluluk Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Bu büyünün tesir süresi diğer büyülere nazaran çok daha büyük olsa da belli bir süre sonra tesir süresi sona erer ve kişide büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden mutlaka ama mutlaka büyünün tesirinin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği süre boyunca devamlılık kazanarak kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Sevdiği ile mutlu olmak için aşk büyüsü gene aynı medyuma gidilerek aynı işlemler uygulanarak yeniletilmek zorundadır. Ancak bu şekilde büyü etkileri devam eder.

Mum Büyüsü Günah mı?

Mum büyüsü işlemi de dahil olmak üzere her türlü büyü işlemi dinimize göre günahtır. Büyü yapmanın da yaptırmanın da dinimize göre cezası vardır. Bu sebeple büyü yöntemini kullanmamalısınız. Büyü yöntemi kullanarak başka bir insanın hayatına ve iradesine engel olmuş olursunuz. Büyü yöntemi kullanmanın, yapmanın ve yaptırmanın cezası dinimize göre cehennem olacaktır. Büyü yöntemini kullanmak yerine daha normal yolları denemelisiniz. Örneğin sevdiğiniz insandan karşılık bulmak için daha normal yollar tercih etmelisiniz. Büyü yöntemiyle kendinize aşık edeceğiniz kişinin sevgisi büyünün etkisi bitene kadar olacaktır. Büyü etkisini yitirince size olan sevgisi de bitecek ve kısa süre içinde sizden ayrılmak isteyecektir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz kişinin gerçek sevgisini kazanmak için çaba göstermelisiniz. Bu şekilde büyü yapmanın günahına da girmemiş olursunuz. Allah herkese farklı bir kader çizmiştir. Siz büyü yaparak o kadere karşı çıkmış olursunuz. Biz size büyü yöntemini kullanmayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

About the author

Comments

 1. Sevdiğim kadının da beni sevmesini istiyorum ve bunun için her şeyi yapmaya razıyım. Bu büyü yöntemini denemek istiyorum ama işe yarar mı emin olmam lazım. Daha önce bu büyüyü deneyen biri bana yardımcı olabilir mi? Bir de bu büyüyü yaptırmak için kime gitmem gerekiyor. Daha önce böyle bir şey yaptırmadım bilmiyorum.

  1. Bende sevdiğim kadına ulaşabilmek için büyü yöntemini denemek istemiştim ama bana çok tehlikeli olduğunu söylediler. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bende medyum burak hocaya gittim. O da bana büyü yerine celb yapmayı teklif etti. Sevdiğim kadını bağlama celbi yaptırdım ve şuan sevdiğim kadınla evliyim çocuklarımız var. Ben sevdiğim kadınla çok mutluyum. Siz de büyü yerine bu celbi yaptırabilirsiniz. Medyum burak hoca işinin ehli biri tavsiye ederim.

 2. Sevdiğim kadınla mutlu olmak istiyorum. O biraz tuhaf biri ve sürekli olarak benden fazlasını bekliyor. Ne yaptıysam hep daha fazlasını istediği için onu mutlu edemiyorum. Onun küçük şeylerle de mutlu olmasını istiyorum. Bunun için büyü yöntemini kullansam mı diye çok düşündüm ama okuduğum yorumlara göre işe yarıyor sanırım. Bende bu büyü yöntemini denemek istiyorum. Acaba bana yardımcı olacak biri var mı hangi medyuma gitmeliyim, güvenebileceğim bir medyum var mı?

 3. Uzun zamandır bir birlikteliğim var fakat mutlu değiliz. Sevdiğim adamla mutlu olmak istiyorum ama o hep mutsuz. Sürekli suratı asık. Ona küçük sürprizler yapıyorum ama gene de mutlu olmuyor. Ben de büyü yöntemini denesem diyorum acaba işe yarar mı sevdiğim adamla mutlu olabilir miyim? Daha önce böyle bir durumla karşılaştınız mı deneyen biri var mı acaba?

  1. Ben büyü yaptırmadım hiç ama daha önce bağlılık celbi yaptırmıştım. Büyü gibi o da sonuç almanıza yardımcı oluyor ve tehlikesi de yok tavsiye ederim. Hatta size gittiğim medyum un numarasını da vereyim ona gidebilirsiniz. Oldukça iyi bir medyumdur çok fazla tercih eden de var. Medyum Burak 0553 371 89 94 arayarak ulaşabilirsiniz.

  2. Büyü denemeyin arkadaşım büyü çok tehlikelidir. Büyülerin yapımı için cinler kullanılır. Bu varlıklar insanlarla uğraşmayı çok severler ve size musallat olacaklardır. Büyü yerine celb yaptırabilirsiniz. Medyum Burak hocaya gidebilirsiniz. Numarasını da vereyim sizlere 0530 371 89 94 buradan ulaşabilirsiniz.

  3. Ben daha önce celb yaptırmıştım. Gerçekten de faydasını gördüm sevdiğim çocuğun bir anda bana ilgisi oldu tüm davranışları değişti. Şimdi çok mutluyuz size de tavsiye ederim celb yöntemini. Ben medyum Burak hocaya gitmiştim 0530 371 89 94 arayabilirsiniz bu numara kendisine ait.

 4. Ben de bu büyüyü denemek istedim ama medyum Burak hocaya gittiğimde bana büyünün zararlı olduğunu bunun yerine sevgi celbi yapalım dedi. Bende kabul ettim. Sevgi celbi de gerçekten çok işe yaradı. Şimdi sevdiğim kişiyle çok mutluyuz. Çok şükür. İsteyen olursa sevgi celbi yaptırabilir. 0530 371 89 94 Burak hocaya ait numara bu arayabilirsiniz.

 5. ben mutluluk büyüsü yaptırmak için burak hocaya gitmiştim ama kendisi büyünün zararlarından bana bahsetti. Aynı zamanda büyü dinimize göre de çok büyük günah. Bu yüzden beni vazgeçirdi ve celb yapmaya karar verdik. Mutluluk celbi yaptık ve gerçekten şuan sevdiğim kişiyle birlikte çok mutluyuz. Tavsiye ederim medyum burak hocaya giderek mutluluk celbi yaptırabilirsiniz. 0530 371 89 94 bu burak hocamın numarası mesaj atın o size mutlaka geri dönecektir.

 6. Ben daha önce medyuma gitmiştim ama büyü yaptırmadım celb yaptırdım gerçekten de etkisini gördüm. Medyum Burak hocaya gitmiştim ben celb yaptık çok da güzel etkisini gördüm sizde deneyebilirsiniz. Numarasını vereyim sizlere 0530 371 89 94.

 7. Sevgilimin kısa süre önce beni aldattığını öğrendim. Şoktan ne yapacağımı bilemedim. Kızında kim olduğunu bilmiyordum mesajlarını yakaladım. Sonra bir öğrendim ki kız benim arkadaş çevremden biri. İyice bu durum beni delirtti ve medyum hocaya gittim. Soğutma celbi yaptırdım. Bu soğutma celbi sayesinde erkek arkadaşım kızdan birkaç gün içerisinde soğudu. Artık arkadaş ortamımızda bile kızı görünce tiksinir gibi bakıyor sürekli ona laf sokuyor. Sonun sevgilimin bana bağlı biri olmasını sağladım. Çok mutluyum ayrılmak da istemiyordum. Bu celbi denememiş olsam belki de çoktan ayrılmıştık bile. İyi ki bu medyuma gitmişim ve soğutma celbini uygulamışım. Gerçekten kısa zaman içerisinde işe yaradı ve kız hayatımızdan çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir