Sarımsak Büyüsü

Sarımsak Büyüsü Nedir?

Her derde deva olarak bildiğimiz sarımsak çoğu zaman sarımsak büyüsü olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bu büyü sevgisini tamamen güçlü, dinamik ve hayatta tutmak için mücadele vermesiyle bağlantılıdır. Ak büyü olarak nitelendirilir. Kişi tamamen iyi niyet eşliğinde kendisine bu büyünün yapılmasını ister. Diyelim ki; bir erkeksiniz ve sevdiğiniz bir kız var. Bu kıza karşı ne yaptıysanız ilginizi gösteremediniz kısacası ilgisini çekmeyi başaramadınız. Konuştunuz olmadı, güzel giyindiniz olmadı elinizden gelenin fazlasını da yapsanız ama nafile diyenler için sarımsak büyüsü etkili bir ilgi çekme taktiği olarak da düşünülebilir. Kişi bu yöntemle sevdiği kişinin ya da aşık olduğu kişi tarafından ilgi odağı olmasını sağlar. Nasıl yapılacağı konusuna değinmede önce eğer bir sevdiğiniz kız ya da erkek varsa ilgisini çekmek istiyorsanız sarımsak büyüsünü deneyebilirsiniz.

Sarımsak Büyüsü Aşk Büyüsüdür

Sarımsak büyüsü aslında tamamen aşk büyüsü olarak bilinir. Hatta aşk büyüleri arasında en kuvvetli olanı olarak bilinir. Nasıl yapılacağı konusunda net bilgilere sahip değiliz ancak medyum kişiler bu işin erbabı olduğu için çok rahat bir şekilde büyüyü sizin üzerinize yapabilir. İşin ehli kişi olduğu için herhangi bir yan etkiyle karşılaşmazsınız. Eğer kendi başınıza bu büyüyü yapmaya kalkarsanız yanlış okunan dualar nedeniyle yan etkilerine maruz kalabilirsiniz. Bu etkiler sizi hayattan koparırcasına güçlü olacağı için işi uzmanına bırakmanızı tavsiye ederiz.

Sarımsak Büyüsü Hangi Zaman Diliminde Yapılır?

Sarımsak büyüsü tamamen aşk odaklı bir büyü olduğu için sarımsak denilince de akla koku geldiğine göre tütsü şeklinde Vekf duaları ile birlikte yapılır. Genelde sabah saatlerinde gün aydınlanmadan 5-10 dakika önce yapılması oldukça önemlidir. Kesinlikle öğlen, akşam ya da gece yapılması ön görülmez.

Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılır?

İri bir diş sarımsak ele alınarak kabuklarının soyulması ile işe başlanır. Sarımsağın büyük diş olmasının önemi ise her iki tarafını sivriltilerek kesilmesi istenir. Sivrilen sarımsak ile birlikte elinize yağsız emici özelliği olan kağıdın üzerine sarımsağın suyu sürülür. Daha sonrasında sarımsak ile birlikte kağıdın tam orta kısmına yuvarlak bir daire çizilir. Medyumdan alacağınız destek ile bu büyüyü profesyonel bir şekilde dualar eşliğinde yapabilirsiniz.

About the author

Comments

  1. arkadaşlar 0533 371 89 94 bu numarayı arayın medyum burak hocanın numarası en etkili işlemleri o yapıyor başkasına bakmayın kimseye de inanmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir