Nohut Büyüsü ile 14 Günde Aşık Etme

Her zaman dediğimiz gibi kadim kitaplarda aşk büyülerine çok geniş yer verilmiştir. Süreç öyle olunca bu yazımızda da sizlere nohut büyüsü ile 14 günde aşık etme yönteminden bahsedeceğiz. Öncelikle bizlere sürekli sorulan nohut büyüsü nedir, aşk büyüsü nedir gibi soruların da cevaplarını vereceğimizden emin olabilirsiniz. Eğer inatçı bir kişiyi 14 gün kadar kısa bir sürede kendinize aşık ettirmek istiyorsanız nohut büyüsünü deneyebilirsiniz. Ancak altını çizmek isteriz ki; nohut büyüsü çok ama çok zor yapılan bir büyüdür. Bu nedenle her medyumun altından kalkabileceği bir süreç olmadığından dolayı nohut büyüsü ile aşık etme büyüsünü yaptıracağınız belki de medyum bulamayabilirsiniz. Her medyumun işine saygı duyarız fakat maddi ve manevi kayıp yaşamamak adına mutlaka çalışma yaptıracağınız medyumun geçmişi hakkında, resmi çalışıp çalışmadığına ve referanslarına mutlaka bakmayı isteyiniz.

Nohut büyüsünün çok korku verici yan etkileri olabilir. Riski o kadar büyüktür ki bunu göze alabilecek kişiyi bulmak da bir o kadar zor olduğu gibi bu riski göze alacak medyumu da bulmak bir hayli zordur. Ancak kesin etki ettiği için tercih edilen bir büyü olduğunu bilmeniz isteriz.

Nohut Büyüsü ile Tesadüf

Şimdi nohut büyüsü ile tesadüf başlığına belki de anlam veremediniz. Hemen açıklayalım. O kadar fazla aşk büyüsü olduğuna değinmiştik. Şayet kadim kitaplarda da bu böyledir. Tüm aşık etme büyüleri ile nohut büyüsü arsasında ciddi bir fark vardır. Bu da tesadüflerdir. Aşık etmek için yaptırdığınız nohut büyüsü sayesinde aşık ettirilecek kişi ile sürekli tesadüfler yaşarsınız. Mesela sabah ekmek almaya gittiğiniz zaman markete aynı zaman diliminde gidersiniz. Otobüse bindiğiniz zaman baktınız ki aşık ettirmek istediğiniz kişi de otobüste olabilmektedir. Yani bu gibi tesadüflere açık bir büyüdür.

Nohut Büyüsü ile Başka Kişiler Etkilenir mi?

Yazımızın en başında da dediğimiz gibi riskleri olan bir büyü olduğundan bahsetmiştik. Nohut büyüsü yapıldığı zaman aşık ettirilecek kişilere özel çalışma yapılacağı kesindir. Ancak üçüncü şahısların da bu büyüden etkilenmesi an meselesidir. Fakat böyle bir büyüyü böylesine bir duruma getirmek her medyumun harcı değildir. Etkilenecek kişiler genelde büyüye maruz kalan kişinin yakın çevresidir.

Nohut Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Nohut büyüsü ile aşık etme süreci yapılırken niyet çok önemlidir. 2 haftada tutacak aşk büyüleri kategorisinde değerlendirilir. Fakat zaman vermeyip de ne zaman tutarsa tutsun diyecek olursanız 40 gün içinde isteğiniz gerçekleşebilir. Fakat başlığımızda belirttiğimiz üzere 14 günde aşk büyüsünü tercih edeceğimizden adımız kadar eminiz kimse böylesine güzel bir duygu için 40 gün beklemek istemez.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yüzeysel olarak yapılma aşamalarından bahsedelim. Ancak evde denenmemesi gereken büyülerden birisidir. Zaten yapsanız da psikolojik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle işi erbabına bırakmanızı tavsiye ederiz.

Eski zamanlarda hububat büyüsü olarak bilinirdi. Çeşitli taneli bakliyatlardan elde edilirdi. Fasulye, mercimek, pirinç, buğday gibi malzemeler ile elde edilebiliyorken sonradan bu büyünün sadece nohut ile mümkün olduğu anlaşılır ve adı nohut büyüsü olarak değiştirilir. O kadar eski bir büyüdür ki tarihini araştırdığınız zaman siz de çok şaşıracaksınız.

Nohut büyüsü yapılırken medyum önce bilgi toparlanması için sizden birkaç bilgi isteyecektir. Aşık ettirilecek kişinin ve büyüyü yaptıran kişinin doğum tarihi, anne adı gibi bilgilere ihtiyaç duyacaktır. Kişilerin isimlerinin harf sayısı kadar nohut üzerinde çalışma yapılır. Çalışma genel olarak 1 haftayı bulacaktır. Nohutların bir kısmı 4 gün bir kapalı kap içinde bekletilir ve tılsımlı sözcüklerle bir takım işlemler yapılır.

Nohut Büyüsü ile Aşık Etme İşlemini Kim Yapar?

Öncelikle bizim yapmadığımızı bilmenizi isteriz. Medyumların işlerine saygı gösteriyor olsak da maddi ve manevi kayıp yaşamamanız adına çalışma yaptıracağınız medyumu iyi seçmeniz ve araştırma yaparak süreci devam ettirmeniz çok önemlidir. Bu nedenle kişinin referanslarına mutlaka bakınız.  Bizler aşk tılsımı, aşk celbi, bağlama vefki yapmaktayız. Ancak 15-40 gün içine tutmasını söyleyebiliriz. Kesinlikle 14 günde aşık ettirme süreci bizim çalışmalarımız içerisinde yer almaz.

Aşık Etmek İçin Yapılan Etkili Büyü
Aşk pek çok insanın başına bela olan bir konudur. Eşler arasında veya sevgililer arasında ilişki devam ettiği sürece belli zamanlarda illa ki sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bu sorunlara taraflar her zaman çözüm bulamayabiliyorlar. Bu gibi durumlarda insanlar başka çözümler aramaya başlıyorlar. Bu yollardan biriside büyü yaptırmaktır. Büyü yaptırmak çoğu insan tarafından doğru karşılanmasa da sevip de kavuşamayan ya da eşiyle arasında ki sorunları çözmek için biçare kalmaktadır. Dinimizde büyünün yeri yoktur hatta günahtır. Fakat biçare kalan insanlar başka yol bulamadıkları için büyü yöntemine başvurmaktadırlar. Aşık etmek için yapılan etkili büyü en çok tercih edilen büyüdür.

Aşk Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?
Aşk büyüsü genellikle sevipte kavuşamayanların yaptırdığı bir büyü çeşididir. Bizim yapmış olduğumuz şey tam olarak büyü değildir. Biz büyü yapmıyoruz. Sevipte kavuşamayanlara büyü yerine vefk, tılsım, dua ve celb yapmaktayız. Bahsetmiş olduğumuz vefk, tılsım, dua ve celb de büyü kadar etkilidir. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak vefk ayetlerinde içinde bulunduğu ve belli yazım kurallarının bulunduğu yazılarak veya okunarak yapılan bir dua çeşididir diyebiliriz. Tılsım ise bir çeşit muskadır. İçerisine aşık etmek için yapılan etkili büyü yazılmaktadır. Oldukça etkili bir yöntemdir ve insanlar içinde en çok tercih edilenidir. Dua ise adında da anlaşılacağı üzere bir kâğıda ya da herhangi bir şey üzerine yazılan etkili ve yazım şekli olan etkili sözlerdir. Celb de çeşitleri olan bir büyüdür. Örneğin; evlilik celbi, muhabbet celbi, bağlama celbi gibi. Celb çağırmak, davet etmek anlamına gelmektedir. Yani yaptıran kişinin sevdiğini çağırmasını, davet etmesini çağrıştırmaktadır. Eşler, sevgililer ya da kavuşamayanlar için yapılan büyüler etkili yöntemlerdir. Fakat bahsettiğimiz gibi bu büyülerin Allah katında yeri yoktur ve günahtır. Yaptırmak isteyen insanlarda bunları göz önünde bulundurmalıdırlar. Fakat insanlar başka çareleri olmadıkları için bu yollara başvuruyorlar.

Bu büyü çeşitleri sadece aşk konusunda yapılmamaktadır. Eşini eve döndürmek için, kaybolan bi eşyayı bulmak için ya da herhangi istenilen bir konuda da yapılmaktadır.

About the author

Comments

  1. Arkadaşlar size önerim Medyum Burak diye birisi var aşk büyüsü yapmıyor harmura aşk celbi yaptırdım valla etkisini gördüm. Telefonu 0553 371 89 94

    1. harmura aşk celbi dediğiniz büyü mü oluyor? en başından sonuna kadar anlatırsanız geçtiğiniz süreçleri çok memnun olurum. Benim de ailem erkek arkadaşımı istemiyor ikna etmek için arayıştayım. ama bu harmura aşk celbi kafama yattı gibi sizden bilgi bekliyorum lütfen cevaplarsanız çok sevinirim. Bir de tam kaç günde etkisini gördünüz? Erkek arkadaşım askere gidecek yakın bir sürede etkisini çabuk görür müyüm?

      1. harmura aşk celbinin bildiğim kadarıya büyü ile yakından uzaktan bir alakası yok. Dualarla yapıldığını duydum inşallah hoca size cvap verir. Ama ben daha önce aşk celbi yaptırmıştım büyü olmadığını hoca söylemişti. Benim bildiklerim bu kadar.

  2. aşk celbi büyü değil arkadaşım. Vefk işlemi riski falan da yok. Dua ile yapılıyor. Hocamız işinde uzman bir görüşün derim. 0553 371 89 94 bu numaradan arayabilirsiniz.

  3. Aşk celbi ile vefki arasında ne fark var arkadaşlar bilgisi olan var mı? Hangisi daha tesirli bilgisi olan kişiler dönüş sağlarsa memnun olurum. Teşekkürler.

    1. ben Burak hocaya aşk celbi yaptırdım burda 14 gün denilmiş ama ben 21. günde etkisini gördüm. aşk celbi yaptırmanı tavsiye ederim eğer yaptırmayı kafaya koyduysan. Çünkü ben aşk celbi ile çok güzel şeyler yaşadım ve yaşıyorum hayırlısıyla ağustos ayında düğünümüz var. düşün celb yaptırmadan önce aşk nedir, sevgi nedir bilmezdim ama artık öğrendim. Burak hocadan allah binkere razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir