Kapan Büyüsü İle Aşık Etme

Büyülerin hepsi birbirinden farklıdır ve farklı materyaller kullanılarak yapılır. Özellikle pek çok farklı etkiye sahip aşk büyüsü vardır. Bu aşk büyüleri yapılış şekillerine göre farklılık gösterse de belli süreler ile kişiler üzerine etki eder. Kapan büyüsü gibi aşk büyüleri tesirleri oldukça kuvvetli büyülerdendir. Özellikle bu büyüleri kullanarak istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Kapan büyüsü ile aşık etme oldukça kolaydır fakat gene de kişiler bu büyü için mutlaka bir medyuma gitmelilerdir. Bu aşk büyüleri üç harfliler kullanılarak yapıldığı için aksi bir durumda size musallat olabilirler. Bu yüzden medyuma giderek büyüyü yaptırmak sizin için daha iyi olacaktır.

Aşk Büyülerinin Tesiri

Aş büyüleri kuvvetli kara büyüler arasında yer alır. Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi üzerinde etkileri görülmeye başlanır. Kişi eskisi gibi mantıklı düşünemez olur ve kısa sürede size aşık olacaktır. Özellikle bu büyülerin yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlar ve kısa sürede sizi düşünmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi ile size olan aşkını söyleyecek ve sürekli olarak sizinle beraber olmak isteyecektir. Bu yüzden bu kapan büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Büyünün yapımında kişiye ait olan özel bir eşya kullanılır ya da muskaya yazma yöntemi uygulanmaktadır. Kapan büyüsü ile aşık etme için en tesirli yöntem muska yöntemidir.

Muska Yöntemi İle Büyüyü Yapma

Muskaya yazma yöntemi oldukça kuvvetlidir ve büyünün tesir süresini uzatır. Bu yüzden de çok fazla terci edilen bir yöntemdir. Kapan büyüsü ile aşık etme için büyüyü muskaya yazdırdığınızda kişinin evinde bir yere mutlaka çok iyi bir şekilde saklamanız gerekmektedir. Büyü kişinin evinde durduğu sürece tesiri görülecektir. Büyülü muska bir şekilde açılır ya da kaybolur ise tesirini kaybedecektir. Muska kişinin evinde durduğu sürece kişiyi etkisi altına alır ve uzun bir süre kişi büyünün etkisinden çıkamaz. Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de belli bir tesir süresi bulunmaktadır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi büyünün etkisinden çıkarak kısa sürede normal hayatına devam edecektir.

Etkili Aşık Etme Büyüsü

Su Büyüsü

Su büyüsü işlemini yaptırmak isteyen insanların en çok merak ettiği konular arasında büyü işlemi bittikten sonra ne gibi etkileri olacağı gelmektedir. Su büyüsü ile aşık etme işleminin birden fazla etkileri bulunmaktadır. Su büyüsü işlemi tamamlandıktan sonra sevdiğiniz kişiden karşılık bulabilirsiniz. Bu sayede büyü yaptığınız kişi sizden başka kimseyi düşünmez hale gelecektir. Su büyüsü sevdiğiniz insandan karşılık bulmak dışında başka amaçlarla da yapılmaktadır. Ticari kazanç için de su büyüsü kullanılmaktadır. Küs kişilerin arasını su büyüsü işlemi kullanarak düzeltebilirsiniz. Ayrıca kendiniz için kısmet arıyorsanız da su büyüsü yöntemini kullanabilirsiniz. Su büyüsü ile aşık etme işlemi yapıldıysa eğer büyüyü yaptığınız kişi kısa süre içinde rüyalarında sizi görmeye başlayacaktır. Rüyaların devamında büyü yaptığınız kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Sürekli sizin yanınızda olma isteği duyar. Su büyüsü işlemi etkileri oldukça fazla bir büyü türüdür.

About the author

Comments

  1. Gerçekten bu tarz şeyler işe yarıyor mu çok merak ediyorum. Bende sevdiğim çocukla birlikte olmak onunla evlenmek istiyorum. Eğer gerçekten deneyen ve işe yarayan biri varsa bana yardımcı olabilir mi? Çok merak ediyorum hangi medyuma gitmem gerekiyor. Yaptığım şeyin de duyulmasını istemiyorum açıkçası o yüzden bana güvenilir bir medyum önermeniz mümkün mü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir