Giden Eşi Geri Getirme Büyüsü

Aşk son zamanlarda imkansız olduğu düşünüldüğü zaman kişileri çıkmaz yola sürüklemektedir. Bu durum ise büyü gibi durumların meydana çıkmasına neden olmakta olup, özellikle evli çiftlerin ayrılma aşaması gibi duruma gelmesi durumunda ise büyüler çıkar yol olarak görülmektedir. Ayrılma aşamasına gelen eşler araların da ki sorunların giderilmesi için giden eşi geri getirme büyüsü yapmaktadır. Büyü, barıştırma, kavuşma gibi büyüleri kapsamakta olup, aşk büyüleri kategorisinde değerlendirilmektedir. Büyü her ne kadar kaderi etkise de bu büyüler ak büyüler kategorisinde yer almaktadır. Giden eşi geri getirme büyüsü olarak, yapılmakta olan büyüler farklı şekiller de yapılmakta olup, nasıl yapılır kim yapar gibi sorular merak konusu olmuştur.

Giden Eşi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Giden eşi geri getirme büyüsü olarak bazı kişiler nasıl yapılır konusunda ise bazı web siteleri tarifler sunmuştur. Fakat bu tarifler kesinlikle aslı olmadığı gibi başka büyüleri de kapsayabilir. Bunun için kesinlikle irtibat göstermemelisiniz. Aksi halde ters tepmesi sonucunda zarar görme olasılığınız oldukça yüksektir. Giden eşi geri getirme büyüsü aşk büyüleri arasında yer alsa da günahtır. Günahı ise cehennemlik olacağı gerek Kuran-ı Kerim’de gerekse hadis-i şerifler üzerinde belirtilmiştir. Bunun için yapılması kesinlikle günah olup, yapılmaması gerekmektedir. Büyüyü yapan da yaptıran da Allah katında ayrı ayrı cezalandırılacaktır. Büyü gibi durumlar kesinlikle yapılmaması gerekmektedir.

Giden Eşi Geri Getirme Büyüsü Yapan Medyumlar

Giden eşi geri getirme büyüsü büyüler arasında yer alsa da yapılmasının günah olmasından kaynaklı olarak bazı medyumlar ve hocalar kesinlikle yapmamaktadır. Bu durum giden eşi geri getirme büyüsü olarak her ne kadar medyumlar tarafından yapılsa da her medyum buna cesarete edemez ve günaha girmek istemezler. Bazıları da dolandırıcılık yöntemi ile büyü yaptım diyerek sizlerden yüksek miktarda paralar talep etmektedir. Fakat bunlar oldukça tehlikeli durumlar olup, günaha girmek yerine tılsım, celb, vefk gibi uygulamalardan yararlanmalısınız. Bu işlemler büyü ile ilgisi bulunmamakta olup, tamamen dualar ile yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü

Sevgilisinden ayrılan ya da arası bozulan, kocaları evi terk eden kişiler bu geri getirme büyüsünü kullanarak rahatlıkla sevdiklerinin onlara geri dönmesini sağlayabilirler. Bu büyü yöntemini kullanarak istediğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Geri Getirme Büyüsü için kişiler sadece medyuma gitmelilerdir. Medyuma gitmeden büyü yöntemini kullanmaya kalktığınızda bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Hiç bir şekilde siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Geri Getirme Büyüsü için kişinin üzerine bir muska yazılır. Bu muskayı kişinin evinde bir yere hiç görülmeyecek ve açılmayacak bir şekilde saklanması gerekmektedir bu şekilde muska ile yarar ve kısa zamanda etkilerini göstermeye başlayacaktır. Geri Getirme Büyüsü yapıldıktan sonra kısa zamanda sevdiğiniz kişi gene sizi düşünmeye başlar ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğinizi kişi ile tekrardan birlikte olabilirsiniz. Büyü yapımı bittikten sonra tesir süresine de dikkat ederseniz eğer herhangi bir sorun yaşamayacaksınızdır. Tesir süresi çok önemlidir. Büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka tekrardan yapılması ve yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyüyü yenilettiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız sevdiğiniz kişi gene sizinle birlikte olmaya devam edecektir. Fakat büyünün tesir süresi biter ise kişi de kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine önem vermelisiniz.

About the author

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir