En Güçlü Hızlı Etki Eden Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri farklı etki kuvvetlerine göre yapılmaktadır. Çok güçlü bir aşk büyüsü için oldukça zor bulunan malzemeler kullanılmaktadır. Fakat bu büyüler diğerlerine göre çok daha kuvvetlidir ve hızlı bir şekilde etki ederler. Bu yüzden bu büyüler kara büyüler arasında yer alır ve çok fazla tercih edilmektedir. Genellikle bu büyülerin yapımında domuz yağı, cenin, ölü toprağı gibi malzemeler kullanılmaktadır. En güçlü hızlı etki eden aşk büyüsü sayesinde istediğiniz kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu büyünün etkisi çok kuvvetli olduğu için sevdiğiniz kişi kısa sürede size aşık olacak ve duygularını dile getirecektir.

En Güçlü Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

En güçlü aşk büyüsü için genellikle domuz yağı kullanılmaktadır. Domuz yağı büyülü sözcükler eşliğinde sizi sevmesini istediğini kişinin evinin duvarlarına ya da kapı kirişine sürülür. Bu şekilde büyünün kişi üzerine etki etmesi sağlanır. Büyü hiçbir şekilde kişi tarafından fark edilmez. Domuz yağı kokusuz ve görünmez bir yağdır kendini belli etmez. Bu şekilde kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altına girerek sizi düşünmeye başlayacaktır. Sürekli olarak sizi düşünen kişi artık duygularına hakim olamayacak ve size ilanı aşk edecektir. En güçlü hızlı etki eden aşk büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etkisini gösterir ve kısa sürede sonuç almanızı sağlar.

En Güçlü Aşk Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Güçlü büyülerin kişi üzerindeki tesir süresi de daha uzun olmaktadır. Bu büyülerin yapımı sırasında kullanılan malzemelerden kaynaklanmaktadır. En güçlü hızlı etki eden aşk büyüsü ne kadar güçlü bir büyü olur ise olsun belli bir süre sonra büyünün etkisi ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü yeniletildiğinde kişi hiç büyünün etkisi altından çıkmayacak ve sizi sevmeye devam edecektir. Büyünü yeniletilmesi için gene medyuma gitmelisiniz. Hiçbir şekilde büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün bütün olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekerek olumsuz yönde etkileneceksinizdir.

Büyüyü Yaptıran Kişinin Yorumu;

Erkek arkadaşımla ilişkimiz uzun süredir güzel gidiyordu. Hatta ailelerimizi bile tanıştırmıştık ama erkek arkadaşım evlilik konusunda biraz bana karşı mesafeli duruyordu. Artık ailelerimiz de tanıştığı için bizden ilişkimizin adını koymamızı bekliyorlardı. Erkek arkadaşımla bu konuyu konuştum ailemin baskı yaptığını artık bizden bir söz nişan bekliyorlar dedim. Ama erkek arkadaşım daha erken ben böyle bir şeye hazır değilim deyip duruyordu. İkimizin de işi var maddi durumumuza iyi neden böyle bir şey söylediğine anlam veremedim. Acaba beni sevmiyor mu diye tekrar onunla konuştum ama böyle bir şeyin olmadığını sadece evliliğe hazır olmadığını söyledi. Bende artık bu duruma katlanamaz oldum aleminde baskısı sürekli üzerindeydi. Yaşlarımız da artık geçiyordu. Bende dayanamadım ve bir medyum buldum evlilik celbi yaptırdım. Bu celb sayesinde kısa zaman sonra erkek arkadaşım bana evlenme teklifi etti ve ailesiyle beni istemeye geldiler. Şimdi nişanımızı yapıyoruz. Gerçekten çok mutluyum. İyi ki bu celbi yaptırmışım yoksa hiç bir şekilde erkek arkadaşımı evliliğe ikna edemeyecektim. Bu celb olmasa kim bilir ne zaman evlenirdim. Şimdi sevdiğim adamla beraberim ve nişanlıyım. İyi ki bu celbi yaptırmak aklıma gelmiş. Sadece arada bir celbin tesir süresini yeniletiyorum. Bu şekilde evlenene kadar tesirini yeniletilmesi gerekiyor. Yoksa erkek arkadaşım gene eskisi gibi düşünmeye başlayabilir. Tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece celb ile ilgili sorun yaşamıyorsunuz.

About the author

Comments

  1. Medyum Burak hocaya gidin bende böyle yazıları okurken görmüştüm herkes yorum yapmış tavsiye ediyordu bende bir deneyeyim dedim. iyi bir medyummuş. Asla büyüyü kullanmıyor onun yerine tılsım ve celb yapıyor. Sizde deneyebilirsiniz. 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir