En Etkili Aşk Büyüsü

Etkili Aşk Büyüsü

Toplumuzda aşk büyülerinin bir büyü uygulaması olup olmadığı yönünde tereddütler vardır. Oysa en etkili aşk büyüsü nasıl uygulanırsa uygulansın hedef aşık edilmek istenen kişinin iradesine müdahale etmektir. Bir insanın iradesine müdahale edip düşünce yapısını değiştirmeye yönelik tüm uygulamalar büyü kapsamında yer alır. Niyete göre ak büyü ya da kara büyü olarak sınıflara ayrılsa da neticede büyüdür.

Etkili Aşık Etme Büyüleri

Aşık etmek için yapılan büyülerin etkilerinin çok güçlü olduğu bilinir. Bağlama büyüleri arasında yer alan en etkili aşk büyüsü sınıflandırmasına birden fazla büyü uygulaması sokulabilir. Acı biber ile yapılan bağlama büyülerinin çok etkili olduğu tecrübelerle sabittir. Kırmızı biber kullanılarak yapılan aşık etme büyüsü uygulamaları çok tercih edilir. Fotoğraf üzerine yapılan çalışmalar da çok başarılı sonuçlar verir.

Aşık Etme Büyüsü

Aşık edilmek istenen kişinin şahsi bir eşyasına ulaşmak mümkün oluyorsa bu eşya üzerine yapılan aşık etme büyüsü kesin sonuç verir. Yedirip içirme suretiyle yapılan büyüler ve tırnak ile yapılan bağlama büyüleri de çok başarılıdır. Canbar aşk büyüsü uygulaması ise başarısı ile tanınmaktadır. Şeker kullanılarak yapılan bağlama büyüleri ve daha pek çok büyü uygulamasından söz etmek mümkündür.

Aşk Büyüsü Yapanlar

Aşık etme büyülerinde uygulamayı yapan medyumun yetenekleri kadar büyü yaptıran kişinin aşık etmek istediği kişiyi gerçekten seviyor olması önem taşır. Eğer kişide gerçek sevgi yoksa ne medyumun yetenekleri ne de uygulanan yöntem büyünün başarılı olmasına yetmeyecektir. Samimi duygularla yapıldığı düşünüldüğü içi ak büyü sınıfında yer alan aşık etme büyüleri bir art niyet taşıyorsa kabul edilir ak büyü sınıfından çıkar. Bağlama büyüleri büyülenen kişiyi derinden etkilediği için kişinin kendi duygularından çok emin olması gerekir.

Aşk Büyüsü Günah mı?

Dinimize göre aşk büyüsü işlemi de dâhil olmak üzere her türlü büyü işlemi günahtır. Büyü yapmanın da yaptırmanın da günahı çok büyüktür. Dinimize göre büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası cehennem olacaktır. Bu yüzden büyü yapmamalısınız. Biz sizlere büyü yapmayı veya yaptırmayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü yaparak günaha girmek yerine sevdiğiniz insana veya eşinize daha normal yollarla ulaşmaya çalışmalısınız. Yaptırdığınız büyü ile oluşacak olan sevginin eninde sonunda biteceğini bilmelisiniz. Bu yüzden büyü yaparak değil daha güzel yollar seçerek sevgisini kazanmalısınız. Bu şekilde hem günaha girmemiş olursunuz hem de sevdiğiniz insana zarar vermemiş olursunuz. Büyü yaparak kişinin bütün iradesini yok ettiğinizi bilmelisiniz. Büyü yöntemiyle oluşacak olan sevgi size karşı gerçek sevgisi olmayacaktır. Ayrıca sevdiğiniz insana böyle büyük zarar vermek daha sonra sizi çok üzecektir. Bu yüzden büyü yöntemine başvurmamalısınız. Allah her kişiye ayrı bir yol ve ayrı bir kader çizmiştir. Büyü yaparak siz o kadere müdahale etmiş olursunuz. Büyü yaptığınız kişinin kaderine yön vermiş olursunuz. Dinimize göre bu çok günahtır. Bu yüzden büyü yöntemini tercih etmek yerine çok daha normal ve güzel yollar seçerek sevdiğiniz insana ulaşabilirsiniz. Bu şekilde günah da işlememiş olursunuz. Büyü yapmayı ve yaptırmayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Vefk İle Yapılan Aşık Etme Büyüleri

Aşık etme büyüleri arasında en etkili aşk büyüsü olarak kabul edilenlerden biri vefk ile yapılan uygulamalardır. Vefk çalışmasını havas ilmine vakıf hocalar yapar. Aşık edilmek istenen kişinin ve bu çalışmayı talep edilen kişinin bilgileri doğrultusunda bir vefk hazırlanır. Kişi bu vefki üzerinde taşıdığı sürece aşık etmek istediği kişiyi etkilemeye devam edecektir.

About the author

Comments

  1. Sevdiğim biri var ama ben çok utangaç biri olduğun için bir türlü ona açılamıyorum. O da hiç oralı değil zaten bence benden hoşlanmıyor. İstiyorum ki oda seni sevsin gerçekten mutlu olalım. Artık onun da beni sevmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Bu büyü yöntemini okudum ve kafama yattı. Ama kimse gitmem gerekiyor bu büyü için. Daha önce deneyen biri varsa bana bir medyum tavsiye edebilir mi acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir