Ceviz ile Aşık Etme Büyüsü

Ceviz büyüsü yüksek etkilere sahip, uzun yıllardır kullanılan bir havas ilmi çalışmasıdır. Çok eski zamanlar da Kızılderililer tarafından kullanıldığı söylenmektedir. Sonralarda Araplar tarafından sıkça kullanılmıştır. Eski sevgiliyi geri getirmek, aşık edilmesi istenilen insanı bağlamak gibi amaçlar için çokça kullanılmıştır. Yazılan kitaplarda Ceviz ile aşık etme büyüsü son derece etkili olmakla birlikte, etkisini uzun yıllar korumaktadır. İçerisinde Süryani gelenekleri çokça vardır. Kesinlikle kişileri ebced hesaplarının olması gerekmektedir.

Ceviz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ceviz büyüsüne başlamadan iri ve kabuk rengi açık olan bir ceviz seçilir. Cevizin içi boşaltılır. Ceviz ile aşık etme büyüsü uygulamasına geçilir. Boşaltılan cevizin içerisine özel mürekkep ile uygulama için kullanılacak bazı tılsımlı sözcükler yazılmalıdır. Sonrasında kişi niyetini eder ve bu ceviz kabuklarını havanda döverek toz haline getirir. Kimileri bu tozları mezara dökmüşlerdir. Kimileri ise suya dökerek büyüyü yapmışlardır. Kadim kitaplara göre suya dökmek daha faydalı olacaktır denmiştir. Ceviz büyüsünün farklı yapılış şekilleri vardır. Hangisinin doğru olduğunu bilmemekteyiz. Tabi ki biz büyü yöntemine başvurmanızı önermiyoruz. Büyü yapmıyor ve yapanları da elimizden geldiğince uyarıyoruz. Büyüye başvurmadan dualar ise niyetimizi Allah’tan istemeliyiz. İnsanlar çaresizliğinden, çok acı çektiğinden ya da başkasının kötülüğünü istemesinden kaynaklı büyü yoluna başvurmaktadır. Dediğimiz gibi çok riskli ve günahtır.

            Ceviz Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Ceviz büyüsünde cevize yapılan işlemden sonra suya atılır ve bundan hemen sonra etkisinin başlandığı söylenmektedir. Ceviz ile aşık etme büyüsü yapılan kişide ruhsal bunalım meydana getirdiği söylenir. Büyü yapan kişiye karşı ansızın bir duygusal his oluşmaya başlar ve kişi kısa sürede aşık olur denilmektedir. Fakat büyü işlemleri çok tehlikelidir. Aşık olması istenilen kişiye ve büyü yapan kişiye zarar verebilmektedir. Büyü yapmaktan ziyade dua okunması tavsiyemizdir. Eğer yaptı iseniz ve kötü etkilemeye başladı ise sizi ya da yaptığınız işlemden pişman olduysanız Kur’an da geçen dualar okumalısınız. Bu duaların arasında en çok büyü işlemini bozmada etkili olan Felak suresi ve Nas suresidir. Bu duaları bolca okumanızı önermekteyiz.

Etkili Su Büyüsü ve Yapılışı

Su Büyüsü Yapımı

Su büyüsü yapma işlemi merak edenler ve yapmak isteyen kişiler tarafından en çok araştırılan konular arasında gelmektedir. Su büyüsü yapma işlemi yapımı zor olan büyüler arasındadır. Bu sebeple büyü yapım işlemi için mutlaka alanında uzman bir medyumdan yardım alınmalıdır. Su büyüsü işleminin yapımı zor olduğu kadar bozması da zordur. Su büyüsü işlemini yaptırmadan önce çok iyi düşünmeli ve karar vermelisiniz. Büyü yapıldıktan sonra pişman olma ihtimaliniz var ise uzak durmalısınız. Su büyüsü yapma işlemi için gerekli olan zaman dilimleri vardır. Bunun için gece yarısı su büyüsü işlemini yapmalısınız. Su büyüsü için gerekli olan malzeme adından da belli olacağı üzere sudur. Ayrıca bir de bardağa ihtiyacınız olacaktır. Medyum gerekli olan malzemeleri tamamladıktan sonra büyü ritüeline başlayacaktır. Büyü için gerekli olan sözcükleri söyler. Sonrasında büyü tamamlanmış olur.

About the author

Comments

  1. Sevdiğim kadınla kısa süre önce bir tartışma yaşadık ve bana inat olsun diye gitti annesinin bulduğu biriyle konuşmaya başladı. Hala beni sevdiğini biliyorum ama inat etti özür dilesem de kabul etmiyor. Bana tekrar eskisi gibi aşık olsun istiyorum. Bu büyü yöntemini denesem sonuç alır mıyım acaba bana geri dönüp beni eskisi kadar çok sever mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir