Bakla Büyüsü ile Aşık Etme

Bakla Büyüsü Nedir?

İnsanlar genel olarak geçmişten bu güne büyüleri aşk için kullanmaktadır. Özellikle sevdiği kişiye kavuşamayanlar aşk büyüleri yaptırarak sevdikleri ile birlikte olmaktadır. Aşk için kullanılan büyülerden biri de güçlü etkilere sahip olan bakla büyüsüdür. Bakla büyüsü ile aşık etme için kişiler mutlaka medyuma gitmeli, kendileri büyüyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Bu büyünün yapımı için medyumlar üç harflileri çağırırlar. Kişiler böyle bir durumda üç harflilerin musallat olması ile karşı karşıya kalabilirler. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı için medyum tercih edilmelidir.

 Bakla Büyüsünün Yapım Şekli

Bakla büyüsü yapılırken  medyum bir bez üzerine birkaç tane bakla serper ve tılsımlı sözcükleri okumaya başlar. Büyü yapılacak olan kişinin de ismi sürekli olarak baklalar üzerine okunmalıdır. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülecektir. Büyünün tamamlanması için medyum üç harflileri çağırır. Daha sonra bu büyülü baklaların kişinin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Baklalar kişinin evinde durduğu sürece büyünün etkisi altına girecektir. Kişi büyünün etkisi ile iradesi dışında hareket etmeye başlar ve sürekli olarak üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket edecektir. Kişi artık her gün sizi düşünmeye başlar. Bu düşünceler giderek artmaya başlayacaktır ve artık kişi dayanamaz size gelerek duygularını açar. Bakla büyüsü ile aşık etme bu şekilde gerçekleşir. Bu büyü çok güçlü etkilere sahiptir. Özellikle üç harfliler büyünün yapımında kullanıldığı için mutlaka dikkatli olunması gerekmektedir.

Bakla Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Bakla büyüsünün tesir süresi diğer büyülere nazaran çok daha  güçlü ve uzun olsa da belli bir süre sonra büyünün etkisi geçecek ve kişi de eski hayatına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin tekrar edilerek yeniletilmesi gerekmektedir. Bakla büyüsü ile aşık etme için kişilerin tekrar medyuma giderek büyüyü yeniletmeleri gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişiler tarafından yeniletilmeye kalkmamalıdır. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanır. Büyü etkilerinin uzun süreli olarak sürmesi için kişinin mutlaka büyünün tesir süresini sürekli olarak kontrol etmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Etkili Su Büyüsü

Su Büyüsü ile Aşık Etme

Su büyüsü ile aşık etme ritüeli en çok merak edilen konular arasında gelmektedir. Sevdiği kişi tarafından karşılık görmek isteyen kişiler su büyüsü ile aşık etme ritüelini kullanarak karşılık görmektedirler. Su büyüsü ile aşık etme ritüelinin tarihi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Aynı zamanda yapımı çok zor ve etkisi güçlü büyüler arasında gelmektedir. Hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilen bir büyü türüdür. Etkisi çok güçlü olduğu için büyü tamamlandıktan sonra kısa süre içinde etkisini göstermeye başlayan büyülerden biridir. Bu sebeple su büyüsü ile aşık etme ritüeli çok sayıda insan tarafından tercih edilmektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken önemli bir konu vardır. Su büyüsü ile aşık etme ritüeli tehlikeli bir büyü türüdür. Bu sebeple büyü hakkında yeterli bilgi sahibi olmadan yapılması risklidir. Büyünün mutlaka bir medyum tarafından yapılması gereklidir. Medyumlar büyü yapımı işleminde çok deneyimli kişilerdir. Bu sebeple su büyüsü ile aşık etme ritüelini onlar yapmalıdır. Ayrıca büyüyü yapması için seçeceğiniz medyumda da dikkatli olmalısınız.

About the author

Comments

  1. hocam bir kadını çok seviyorum yıllardır peşinden koştum ama hiç bana bir şans vermedi ne yaptıysam olmadı bir türlü kalbini kazanamadım beni sevmediğini başkasına aşık olduğunu söylüyor beni arkadası olarak gördüğünü söylüyor fakat ben onu bir arkadas olarak değil bir sevgili olarak eş olarak görüyorum yanındayken huzur buluyordum zaman nasıl geçiyordu anlamıyordum bunu daha fazla içimde tutamayıp kendisine söyledim şimdi benle artık görüşmüyorda aramıyorda konusmuyorda bu durumdan dolayı benden uzaklastı onu geri istiyorum kendime aşık etmek istiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz bir çok celb gördüm internette fakat en etkilisinin bakla celbi olduğunu gördüm ne yapmam gerekiyorsa söyleyin cevabınızı bekliyorum

    1. bunu bende denemiştim gerçekten işe yarar bir işlem bir arkadasımın tavsiyesi üzerine yaptrdım ve çok memnun kaldım suan birlikteyiz sevdiğim insanla size de tavisye ederim teradütt etmenize gerek yok bence

  2. Sevdiğim bir adam var ama o beni arkadaşı olarak görüyor. Hatta sevdiği kızları felan anlatıyor o kadar rahat. Artık bana karşı bir şey hissetsin o da beni sevsin, istiyorum. İnternette gezerken bu bakla büyüsünü gördüm. Daha önce büyü yöntemini hiç denemedim bilmiyorum. Açıkcası korkuyorum da acaba bişiy olur mu bir zararı var mıdır? Daha önce bu büyüyü deneyen biri varsa bana yardımcı olabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir