Aşkımız Hiç Bitmesin Diye Yapılan Büyü

Kişiler sevdikleri adam ya da kadına kavuşabilmek için büyü yaptırmayı tercih etmektedirler. Birbirini seven kişiler de birbirlerinden ayrılmamak için aşkımız hiç bitmesin diye yapılan büyü yöntemini tercih etmektedirler. Bu büyü ile kişiler birbirlerine gönülden bağlı olacaklardır ve ilişkileri hiç bitmeyecektir. Bu büyü ile çift birbirine daha sıkı bir şekilde bağlılık hissetmeye başlayacaktır. Bu büyü çiftleri birbirine bağlamak için yapılan kara büyülerdendir ve oldukça etkilidir. Kısa sürede kişiler üzerine etki ederek onların birbirini daha çok sevmeleri sağlanır. Bağlama büyüsü oldukça kuvvetli bir büyü olduğu için yapılırken mutlak dikkat edilmesi ve iyi bir medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişiler internetten okuduğu bilgilere dayanarak bu büyüyü kendileri yapmaya kalmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz ya da kişilere üç harfliler musallat olabilir. Bu yüzden bu bağlama büyüsü içi medyuma gitmelisiniz.

Aşkımız Hiç Bitmesin Diye Yapılan Büyünün Tesir Süresi Nedir?

Kar büyülerden olan bu büyünün de belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi bittiği andan itibaren kişiler artık eskisi kadar birbirlerine bağlı olmayacaklardır ve kısa sürede eski ilişkilerine geri döneceklerdir. Bu yüzden bu büyünün belli aralıklarla mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece varlığını koruyacaktır ve kişiler üzerinde etkili olacaktır. Bu büyüyü muskaya yazdırarak ta kişiler büyünün etkisini arttırabilirler. Fakat muskaya yazılan büyünün çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Büyü muskaya yazıldıktan sonra iki kişini de bu muskaları çok iyi bir şekilde kaybetmeden evlerinde bir yer de saklamaları gerekmektedir. Eğer muska bir şekilde bulunur ve açılır ise büyü etkisini tamamen kaybedecektir. Aşkımız hiç bitmesin diye yapılan büyü bu şekilde tesir olarak kuvvetlendirilir.

Muskaya Yazılan Büyü Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulması için muskanın açılması gerekmektedir. Muska açılmadığı sürece sıkıntı yaşamayacaksınızdır. Aşkımız hiç bitmesin diye yapılan büyü muska yöntemi ile daha kuvvetli bir hal alır. Bu büyünün bozulması için de gene kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde büyüyü kendiniz bozmaya kalktığınızda çarpılabilirsiniz ya da cinler musallat olabilir.

About the author

Comments

  1. Ben boy hamaylı duydum. Burak hoca yapıyormuş en etkilisini deyen varsa yazabilir mi? Benim için deçok önemli düşünüyorumda. Lütfenn

  2. Kayın validemle bir sürü sorunlar yaşadık bu sorunlar evliğimi öyle etkiliyordu ki boşanma
    noktasına gelmiştik. Ya yuvam yıkılacaktı ya da birşeyler yapıp yuvamı kurtaracaktım. Hoca
    aramaya başladım. Sonra internette hocamı buldum aradım. Kayın validemin ellerini
    üzerimizden çekmesi için işlem yaptı. İşlem sonuç verdi sanki o kayın validem gitti bambaşka
    bir kadın geldi. Çok sağolun hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir