Aşk Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Aşk büyüleri oldukça etkili büyüler içermektedir. Aşk büyüsü yapılan bir kişi hangi büyü olursa olsun etkisi altında girmesi ile birlikte uzun süre bu etki altında kalır. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen veya yaptıran kişilerin merak ettiği sorulardan olan aşk büyüsün etkisi ne kadar sürer konusu merak halinde olup, bununla ilgili sizlere doğru bilgileri vereceğiz. Aşk büyüleri tek taraflı sevgiye sahip olan kişiler tarafından sevdiği kişiye uygulanmakta olup, pek çok aşk büyüsü çeşitti bulunmaktadır. Bu çeşitler tutma süresine, göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda aşk büyüleri çeşitleri kişinin durumuna göre medyumlar tarafından tercih edilmektedir.

Aşk Büyüsü Etkisi

Aşk büyüsü etkisi, büyü çeşittine göre değişkenlik gösterse de genellikle etkisi ömür boyu sürmektedir. Aşk büyüsü etkisi ömür boyu süren bir durum olsa da büyünün yapıldığı fark edilmesi durumunda bozulması da mümkündür. Aşk büyüsü, kişilerin deliksiz şekilde aşık olmasını sağlamaktadır. Bu şekilde büyü etkisi ile büyüyü yaptıran kişi amacına ulaşmış olur. Aşk büyüsü etkisi ile kişiler sevgiyi içinde hissederek, onun her dediğini yapar. Eğer ki kendisine büyü yapıldığı kendisi ya da başka kişiler tarafından fark edilir ise durum oldukça farklı olur. Büyü bozma işlemleri bu durumda devreye girerek büyü bozulabilir. Tabi ki her büyünün de bozulma süresi, bozulma şekli farklıdır.

En Uzun Süren Aşk Büyüsü Etkisi

Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin aşk büyüsü süresi hakkında edindikleri bilgiler onlar için önemlidir. Özellikle süre konusu yaptıran kişilerin belli bir süre sonunda büyünün etkisini kaybetmesi ve eski haline dönmesinden korkmaktadır. Fakat büyü çeşitleri her ne olursa olsun süresi sınırsız olup, kişi ölene kadar büyü etkisi altında kalır. En uzun süren aşk büyüsü etkisi de büyü çeşittine göre oluşmaz. Her büyünün etkisi aslında aynıdır. Kolay ve zor yapılan büyüler bulunmakta olup, büyü çeşitti kişinin durumuna bağlı olarak medyumlar tarafından seçilmektedir. Her aşk büyüsünün yapılışı farklıdır. Biz büyü gibi günah olan işlemler yerine vefk, celb, tılsım gibi işlemlerin yapılmasını önermekte olup, bu gibi işlemler için bizlere ulaşabilirsiniz.

En Etkili Aşk Büyüsü Su Büyüsü Nasıl Bozulur?

Su büyüsü ile aşık etme işleminin yapımı olduğu kadar bozması da zordur. Beklenmedik bir şekilde kendinizde değişiklik oluştuysa veya hayatınıza almayacağınız bir insana birden bire aşık olduysanız üzerinize su büyüsü yapılmış olma ihtimali çok yüksektir. Ayrıca üzerinize su büyüsü yapıldıysa eğer bunun en büyük etkisi yapan kişiyi sürekli olarak rüyanızda görmeye başlamanızdır. Bütün bu etkiler görülüyorsa su büyüsü yapılmış demektir. Büyü bozma işlemi çok zor olduğu için bunu tek başınıza yapmamalısınız. Büyü bozma işlemi için mutlaka bir medyuma gitmelisiniz. Büyüyü bozmaya çalışırken daha fazla zarar görme ihtimaliniz vardır. Bu sebeple alanında uzman bir medyumun üzerinizdeki büyüyü bozması sizin için çok daha faydalı olacaktır. Medyum su büyüsü işlemini bozduktan sonra üzerinizdeki etkileri yavaş yavaş kalkmaya başlayacaktır. Büyü bozulduktan sonra kısa süre içinde normal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

About the author

Comments

  1. Bende aşk büyüsü yaptırmak istiyorum ama kalıcı bir büyü olsun istiyorum. Sürekli olarak bu büyüyü yeniletmek ile uğraşmak istemiyorum. Bana bunun için daha kalıcı bir aşk büyüsü tavsiye edebilir misiniz?

    1. Kalıcı bir çözüm istiyorsanız büyü yerine celb deneyebilirsiniz. Aşk celbi için sürekli olarak tesir yenilemesi yapmanıza gerek yoktur. Bende daha önce büyü yöntemini kullanmıştım ama sürekli olarak büyünün tesiri bittiğinde medyuma gidip büyüyü yeniden yaptırmam gerekiyordu. Bende celb denedim. Siz de celb deneyebilirsiniz. Medyuma giderek aşk celbi yaptırabilirsiniz.

      1. Bende büyü yerine celb yaptırmıştım. Hemen etkisini gördüm 3 gün içerisinde sevdiğim kişide bana olan duygularını açtı ve etkisi de halen sürmeye devam ediyor. Sadece arada bir celbi yenilemek gerekiyor. Onun dışında bir şey yapmanıza gerek yok. Ben medyum Burak hocaya gitmiştim 0530 371 89 94 bu numarayı arayarak ona ulaşabilirsiniz.

  2. Kısa süre önce sevgilim beni terk etmişi. Ortada da hiçbir sebep yoktu. Üç yıllık ilişkimiz sonunda adam bana sevgim bitti dedi ve çekti gitti. Bunun altında kesin başka bir şey yatıyor diye düşündüm ama hiçbir sebep bulamadım. Artık o kadar bunalmıştım ki kafayı yemek üzereydim. Bütün arkadaş çevremden kendimi soyutladım. Kimseyle görüşmedim. Bu durumu fark eden bir arkadaşım yanıma geldi ve durumu ona anlatınca beni medyum hocaya götürdü. Geri getirme celbi yaptıralım dedi. Başta istemesem de sonra kafama yattı ve geri getirme celbi yaptırdık. Aradan daha bir hafta bile geçmemişti ki sevgilim bana geri döndü, hem de eskisinden daha çok seviyor şuan beni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir