Aşk Büyülerinin Tesirini Arttırmak İçin Muska Yöntemi

İnsanlar genellikle sevdikleri adama ya da kadına ulaşabilmek ve onunla birlikte olmak için büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Geçmişten günümüze kadar büyüler genellikle aşk için kullanılmıştır. Aşk büyüleri oldukça kuvvetli büyülerdir ve kişi üzerinde etkileri anında görülür. Aşk büyüleri kara büyülere girer ve yapılışları da oldukça zordur. Bunun için mutlak bir medyum tercih etmelisiniz. Aşk büyülerinin tesirini arttırmak için muska yöntemi çok fazla kullanılmaktadır. Bu yöntem diğer büyü yapma şekillerine göre daha uzun süre kalıcı ve daha kısa sürede kişi üzerine etki eden bir yöntemdir. Muska yöntemini kişiler kendileri yapmaya kalkmamalıdır. Muskalar yazılırken üç harflilerden yardım alınır ve üç harfliler ile muskalar kapatılır. Bu yüzden bu muska yöntemini kendiniz yapmaya kalktığınızda üç harfliler size musallat olabilir.

Muska Nasıl Yazılır

Büyüler genellikle daha etkili bir yöntem olan muskaya yazma yöntemi kullanılarak yapılmaktadır. Özellikle aşk büyülerinde çık sık muska yazma yöntemi kullanılır. Muska yazmak için büyü yapılacak olan kişinin ismi ilk olarak büyülü sözcükler okunarak bir kağıt parçasına yazılır. Daha sonra yapılacak olan büyü aşk büyüsü ise gerekli büyülü sözcükler bu kağıda yazılır ve bir muska şeklinde bu kağıt katlanır. Bu muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Muskanın kesinlikle açılmaması gerekir. Eğer muska açılır ise büyünün tesiri ortadan kalkacaktır ve kişi eski hayatına geri dönecektir. Bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Aşk büyülerinin tesirini arttırmak için muska yöntemi bu muska kişinin evinde durduğu sürece etkili bir yöntemdir.

Muska Yönteminin Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi olduğu gibi muskaya yazma yönteminin bir süresi vardır. Bu süre bittikten sonra kişi eski davranışlarına geri döneceği için mutlaka muskanın tekrar yazılması gerekmektedir. Muska tekrar yazıldığı sürece devamlılığı da sağlanmış olunacaktır ve kişi büyünün etkisinden çıkmayacaktır. Aşk büyülerinin tesirini arttırmak için muska yöntemi tesiri bitmeden önce yeniletilmelidir. Bu şeklide büyünün devamlılığı sağlanır ve istediğiniz sonucu kısa sürede alacaksınızdır. Bu yöntem ile kişi üzerindeki büyü etkisi de artacaktır.

About the author

Comments

  1. muska yaptırılabilecek en iyi hoca burak hoca arkadaşlar medyum burak.com büyü ile hiç bir alakası olmayan birisi havas ilmi çok yüksek bilgili birisi aşk ve bağlama, dil baglamai ayırma ve soğutma , kısmet açma ve para kazanma gibi muskalar yapıyor hamaylı diye geçiyor 0553 371 89 94 bulabileceğiniz en iyi hoca bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir