Arayıp Sormayan Sevgiliye Büyü

Genç aşıklar arasında tercih edilen büyülerden birisi de aşk büyüleridir. Ancak aşk büyüleri bilindiği üzere kendi aralarında çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitlerden birisi de arayıp sormayan sevgiliye büyü adı altında aslında sevgilinin kişiyi düşünmesi ve araması, halini hatırını sorması kısacası ilgisini yeniden sevgilisine vermesi için yapılan bir tür aşk büyüsüdür. Peki, sevgilinin arayıp sorması için büyü ilminden yararlanmak nasıl oluyor?

Öncelikli olarak tüm bu süreçler için medyumların desteği alınması gerekir. Eskiden büyü yapan kişilere büyücü ya da cadı denilmekteydi. Artık tüm büyü süreçleri medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bazı kişiler medyum hoca olarak telaffuz etmektedir. Sevgilinizden yana bazı şikayetleriniz varsa eğer ve bu şikayetler ilişkinizi bitirecek derecede etkiliyorsa ve tüm çabalarınıza rağmen aranızda yaşanan sıkıntıları bir türlü atlatamadıysanız sevgilinin arayıp sorması büyüsü ile artık bunları aşabilmek mümkün olabiliyor. Tabi yapılacak olan çalışma kişiye özel olacağı için herkesi aynı şekilde etkisi altına almayabilir. Mesela; x kişi sevgilisinin arayıp sormamasından dolayı şikayetini büyü yaptırarak çözmüş olabilir. Ama Y isminde bir kişinin aynı çalışmadan faydalanması bazen sonuç vermeyebilir. Bu durum tamamen kişilerin arasındaki geçen aşk diyaloğu ile alakalıdır. Tabi medyumun da etkisi çok önemlidir. Peki, arayıp sormayan sevgiliye büyü yaptırılırsa etkisi nasıl olur?

Sevgilimle Nasıl Barışırım

Sevdiği kişi ile arası kötü olanlar geri döndürme büyüsünü kullanarak kısa zamanda sevdikleri ile tekrar bir araya gelebilirler. Geri döndüre büyüsü ayrılanları birbirine yeniden kavuşturur. Çok güçlü bir büyüdür ve anında etki eder. Bu yüzden çok fazla tercih edilir. Büyü gücü büyük olduğu için yapımı için mutlaka medyuma gitmeniz gerekir. Medyum bu büyüyü uyguladıktan sonra sevdiğiniz kişinin davranışları size karşı değişmeye başlar. Sanki artık sizi terk eden o kişi gitmiş yerine bambaşka biri gelmiş gibi olacaktır. Özellikle kişi büyünün etkisi altında olacağı için artık tamamen size bağlı biri haline dönüşür. Sevgilimle nasıl barışırım diyen kişiler bu yöntemi kullandıklarında amaçlarına ulaşırlar.

Sevgiliniz sizi aramıyorsa, sizi düşündüğünden emin değilseniz, hep siz arıyorsanız, hep siz görüşmek istiyorsanız veya bu durum tamamen sizi rahatsız ediyorsa erkek arkadaşınızı ya da kız arkadaşınızı büyünün etkisi ile tamamen 7/24 sizi düşünür bir hale getirmek mümkün olabiliyor. Bahsettiğimiz çalışma tam olarak büyü değildir. Aşk celbi çalışması tüm bu sorunların aşılması için yapılan etkili bir tılsım çalışmasıdır. Bizim büyü çalışmamız olmadığı için tılsım ve celb gibi işlemlerle sevgiliniz tarafından düşünülür bir hale getirilebilirsiniz.

Yapılacak olan çalışma kişiyi rahatsız edici bir çıkar uğruna yapılmamasından dolayı rahmani bir işlem olacaktır. Yani kişi negatif etki yaratacak sonuçlarla karşılaşmaz. Bilindiği üzere bazı büyüler vardır kişiyi psikolojik olarak etkisi altına alabiliyor. Ancak aşk celbinin böyle bir sonuç ortaya çıkardığı söylenemez. Aşk celbi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

About the author

Comments

  1. merhabalar burak bey diye bi hoca var netteaşk üzerine tılsımlar hazırlıyormuş büyü olayına girmeden numarasını sürekli aarıyorum hep meşgul çalıyor düşüremedim bi türlü 0553 371 89 94 böyle bir numra var acaba başka bi nurası varmıdır biliyormusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir