24 Saatte Etkili Aşk Büyüsü

Aşk zannedildiği kadar kolay elde edilebilen bir konu değildir. Her insan doyasıya aşk yaşamak ister. Ayrıca her insan kolay bir şekilde istediği aşkı elde edemeyebilir. Aşk üzerine olan tüm sorunlar, tüm problemler insanın canını bir hayli sıkıyor olsa da özellikle biten ya da bitmek üzere olan aşklar yeniden canlanmak için bir medyumun sihri ile buluşmalıdır. Bu yazımızda 24 saate etkili aşk büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü size ne kazandırır, tutması için neler yapmalısınız kısa da olsa değinmek istiyoruz.

Sevdiğiniz bir kız arkadaşınızın ya da erkek arkadaşınızın herhangi bir bizim bilmediğimiz sebepten dolayı sizi terk etmesi ya da ayrılması sizi derinden üzecektir. Birçok anıların paylaşıldığı, beraber mutlu olduğunuz günleri geride bırakmak bir veda havasında olsa da bu günleri yeniden canlandırmak ise aslında tamamen yine sizin elinizde!

24 Saatte Etkisini Gösterir mi?

Her ne kadar konu başlığımız sizi cezbediyor olsa da 24 saat içerisinde aşk büyüsünün etkisini görmek mucizelerden ibarettir. Yeni biten bir ayrılığın hemen ardından 24 saat belki yeterli olabilir. Ancak aşkın bittiği tarihten günler hatta aylar geçtiyse böyle bir şeyin 24 saat içerisinde olması mümkün değildir. Yeni bitmiş ya da bitmek üzere olan bir sevginin büyü yöntemi ile birleştirilmesi 24 saat içerisinde bir ihtimal olabilir. Ancak kesinlikle garantili bir çalışma değildir.

Bizler Vefk ve tılsımlar üzerinden ilerleyerek hareket etmekteyiz. Bunların hazırlanması da nereden bakılsa 7 günü bulmaktadır. 7 gün çalışma yapılacak bir şey için 24 saat içerisinde sizin istediğiniz olacak hissini ya da güvencesini vermek sadece şunlarla sınırlıdır. Bizi aradığınız zaman medyum olarak çok güçlü bir sevdiğinin geri gelmesi için dua edilir. Sizin edeceğiniz dua ve medyumun edeceği dua birleşerek bir güç oluşturur ve biz zaten 7 günlün hazırlayacağımız tılsımla ilgilenirken sıcağı sıcağına edeceğimiz dua büyük ihtimalle olumlu sonuç verebilir. Ancak kesinlikle 2 günde tutacak aşk büyüsü adı altında garanti vermeyiz. Ayrıca bu durum yeni bir aşk içi yelken açacağınız kapılar için de geçerli olabilmektedir.

Büyü Yorumu;

Sevgilimle çok güzel giden bir ilişkimiz vardı ama birden bire aramız bozuldu. Neden böyle bir şey olduğunu da hiç anlamadım sürekli sordum ona neden bana bu şekilde soğuk davranıyorsun dedim ama o hep seninle bir alakası yok dedi durdu. Ben de bir gün sevgilimi takip etmeye başladım. Bir kızla buluştu herhalde arkadaşıdır diye düşündüm ama ne göreyim birden sarıldılar samimi olmaya başladılar. Meğerse sevgilim beni aldatıyormuş. Bende erkek arkadaşımı çok sevdiğim için bu konuyu ona hiç açmadım. Eğer konuyu açsaydım kesin ayrılmak isteyecekti. Bende ayrılmak istemediğim için medyum hocaya celb yaptırmak için gittim. Sevgilim beni aldatmasın diye celb yaptırdım. Celbi yaptırdıktan birkaç gün sonra erkek arkadaşım bana gene eski günlerdeki gibi davranmaya başladı. Hatta eskisinden de daha iyi olduk. Resmen ben ne dersem onu yapıyor dizimin dibinden bile ayrılmıyor. Hepsi bu celb sayesinde oldu. Gene sevgilimi takip etmeye başladım telefonlarına baktım ama o kızla artık görüşmüyor hatta hayatındaki normal kız arkadaşlarını bile arayıp sormaz oldu. Artık erkek arkadaşımın hayatında sadece ben varım, sadece benimle ilgileniyor ben ne dersem onu yapıyor. Bu celb sayesinde gerçekten bir anda adamın bana karşı olan bütün davranışları değişti sanki bambaşka birine dönüştü. Artık hayallerini kurduğum o ilişkiyi yaşıyorum iyi ki bu celbi yaptırmak aklıma gelmiş.

About the author

Comments

  1. Valla 24 saatte falan aşk büyüsü bilmem nesi olacak diye bir şeye ben inanmam. Medyum Burak bey ile çalışma yaptırdım. Aşk tılsımı çalışması 7 günde hazırlanır demişti Neyse 10 günü buldu bana ulaşması elime aldıktan 2 gün sonra erkek arkadaşımla barıştım. Medyum Burak bu konuda baya iyi tavsiye ederim. 0553 371 89 94 numarasından ulaşabilirsiniz.

    1. Barışmanız çok hızlı sürmüş. Şunu merak ediyorum normalde sürekli küsüp barışan bir ilişkiniz mi var? Eğer sürekli küsüp barışıyorsanız bunu vefk işlemine bağlayabilir miyiz bende düşünüyorum böyle bir çalışma yaptırmayı ama bana derseniz biz uzun bir süredir küstük ve barışmadık vefk sayesinde oldu diye bende burak beyi arıycam ona göre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir